تاتنهام به دنبال سه ستاره ی جوان بوندسلیگا

مجله ی مشهور آلمانی بیلد, لیست هفت نفره از ستاره های جوان بوندسلیگا را که تیم های زیادی خواهان آن ها هستند, به تازگی منتشر کرد. طبق گزارش این مجله سه نفر در این لیست مورد توجه تاتنهام و پوچتینو می باشند.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران دو تیم تاتنهام و آرسنال به تازگی یکی از این ستاره ها را به نام ماکسیمیلیانو فیلپ از تیم فرینبورگ را در  نظر گرفته بودند اما احتمال اینکه این بازیکن ۲۲ ساله در تیم فعلی خود باقی بماند بیشتر از پیوستن آن به تیم دیگری است.

به گفته این مجله پوچتینو, سرمربی باشگاه بیشتر علاقمند به جذب کریستین پلشیچ از دورتمند و محمود داهود از مونشن گلادباخ می باشد.

پلشیچ وینگری ۱۸ ساله که توانایی بازی با هر دو پا و در هر دو ناحیه چپ و راست زمین و حتی هافبک تهاجمی را داراست, قرارداد او تا سال ۲۰۱۹ با تیم دورتمند اعتبار دارد و علاوه بر ان تیم لیوپول علاقمند به جذب این بازیکن آلمانی می باشد.

به اعتقاد این مجله محمود داهود میتواند خریدی خوب برای تاتنهام و پوچتینو در ژانویه امسال باشد. این بازیکن راست پا توانایی بازی در خط هافبک و گوشه ها را دارد و قرارداد او با مونشن گلادباخ تا ژوئن ۲۰۱۸ اعتبار دارد که می تواند در طول امسال با تیم های دیگری مذاکره کند.

درباره محمدرضا محمدی

یه پسره عاشق تاتنهام و عاشق لندن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir