اریک دایر: تاتنهام ناامید از کسب قهرمانی

اریک دایر بعد از اینکه بعد مدت ها به خط هافبک تاتنهام, در بازی با استون ویلا در جام حذفی, برگشته در مصاحبه ای اعلام کرده که تاتنهام باید امسال حداقل یک مقام قهرمانی را کسب کند.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران هواداران و بازیکنان تاتنهام که از سال ۲۰۰۸ ,بعد از قهرمانی در جام حذفی, تا به الان مقام قهرمانی را کسب نکردهاند از این بابت احساس نا امیدی می کنند.

اریک دایر درباره این موضوع در اخرین مصاحبه ای که داشته است گفته:

اگر ما با این ترکیب فعلی, در طول این پنج سال, مقامی را کسب نکرده بودیم همه در این باره نا امید می شدند. فوتبال همین است.

به بازیکنانی که الان داریم و هدف هایی برای بردن داریم نگاه کنید. ما باید به سخت تلاش کردن و ارتقای سطح ترکیب و خودمان ادامه بدهیم تا به چیزی که لایق آن هستیم, برسیم.

ما الان مجموعه ای از بهترین بازیکنان و همچنین بازیکنانی خوب از اکادمی دارا هستیم و می توانیم به هدفمان برسیم. ما از هر طرف به چالش کشیده می شویم اما از هدف اصلی خود دست بر نمی داریم.

جام حذفی بسیار سخت است زیرا تیم هایی مانند استون ویلا که در ان شرکت می کنند چیزی برای از دست دادن ندارند و ۱۰۰ درصد خود را به نمایش می گذارند و هر چیزی ممکن است در ان پیش بیاید. ما هم باید تلاش خود را بکنیم.

درباره محمدرضا محمدی

یه پسره عاشق تاتنهام و عاشق لندن

4 دیدگاه

 1. بنظرم ما یکی از شانسای قهرمانی تو لیگ هستیم
  جام حذفی هم میتونیم شانس داشته باشیم اگه برنامه درستی چیده بشه
  لیگ اروپا هم حریفای جدیمون رم و شالکه و یونایتد هستن و شاید لیون کع باعث میشه خیلی قهرمانی تو اروپا هم دور از انتظار نباشه

 2. اميـــــــــر

  اگه پوچ تركيب رو تو اف اي كاپ تو مراحل بالا اصلي بچينه ميتونيم ببريم ، چون با بردن سيتي و چلسي نشون داديم بازي هاي مهم رو ميشه برد ، خيلي مهمه واسه تاتنهام اين جام

 3. قهرمانی دور از دسترس نیست .
  با این ترکیب میتونیم قهرمان بشیم ولی حقیقتا قهرمانی یکم خرج میخواد و تیم باید چندتا بازیکن تاپ بخره

 4. سعید پیردهقان

  تیممون هنوز جوونه . اما بعد از شرایطی که فصل قبل پیش اومد تجربه بازیکنا بیشتر شد تیم به خودباوری رسیده و این فوق العادست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir