کنفرانس مطبوعاتی پوچتینو پیش از دیدار با چلسی

از ساعت ۲۱ روز شنبه تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر در ورزشگاه استمفوردبریج میهمان چلسی خواهد بود . آبی ها هم اکنون در صدر جدول قرار دارند و از تیم شکست ناپذیر لیگ جزیره پذیرایی خواهند کرد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ساعاتی پیش مائوریسیو پوچتینو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران درباره ی موضوعات مختلف پاسخ داد .

سرمربی ۴۴ ساله ی اسپرز صحبت های خود را با موضوعاتی نظیر مصدوم و محروم بودن بازیکنان کلیدی تیمش آغاز کرد و نسبت به چینش بازیکنان نکاتی را متذکر شد و گفت :

برابر ساندرلند از فرتونگن به عنوان مدافع کناری استفاده کردیم . میتوانیم تریپیر را در سمت چپ خط دفاعی به کار گیریم یا با ویمر بازی کنیم . گزینه های زیادی برای انتخاب شیوه ی بازی در اختیار داریم .

درست است که انتظار داشتیم توبی برای دیدار با چلسی آماده باشد ، نبود او در ترکیب تیم احساس میشود اما خوشحالیم چراکه امروز در تمرینات حاضر شد و کار با توپ را آغاز کرد .

چگونه پس از باخت به موناکو روحیه را به اردوی تیم بازگرداندید ؟

همیشه سعی کرده ام صادق باشم اگر انتقادی وجود دارد اول به من وارد است سپس به بازیکنان . مانند همیشه که صادقانه سخن گفتم برای رقابت در هردو تورنمنت با  مشکلاتی مواجه شدیم و نتوانستیم کیفیت لازم را به نمایش بگذاریم . در دوازده بازی لیگ شکست ناپذیر ظاهر شدیم در حالی که از پنج بازی لیگ قهرمانان سه بازی را با شکست پشت سر گذاشتیم که عملا سودی ندارد . آنطور که باید و شاید نتواتستیم کیفیت خود را نشان دهیم و همگی در این باره هم رای هستیم .

آیا مشکل اصلی نبود ترکیبی یکدست می باشد ؟

نه احتمالا پس از بازی با موناکو در میان حرف هایم از نبود کیفیت صحبت کرده باشم . منظورم عدم توانایی بازیکنان جهت نشان دادن کیفیت حقیقی خود بود . ما در لیگ جزیره شکست نخورده ایم و ادامه این روند در لیگ قهرمانان برایمان دشوار بود. همیشه گفته ام که بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داریم اما نمیتوانیم سطح واقعی خود را به نمایش بگذاریم .

تغییرات متعدد در سیستم بازی دلیل خاصی دارد ؟

فصل گذشته برابر واتفورد از سیستم متفاوتی استفاده کردیم . پس از بازی با آرسنال نیز در برابر وستهام و موناکو با چهار بازیکن در خط دفاعی کار کردیم . شاید تغییراتی اعمال شود اما با فلسفه و دستورات همیشگی بازی خواهیم کرد. پس از باخت به لورکوزن متوجه شدیم که باید روش های مختلفی را به کار گیریم تا حریف را غافلگیر کنیم و در زمین مسابقه کمی متفاوت ظاهر شویم .

 

درباره سعید پیردهقان

1 دیدگاه

  1. باید ببریم تا کمی هوادارا خاطره ی حذف از اروپارو فراموش کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir