کنفرانس مطبوعاتی پوچتینو پس از دیدار با موناکو

تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر شب گذشته و طی یک دیدار پر افت و خیز نتیجه را به حریف فرانسوی خود واگذار کرد و از لیگ قهرمانان اروپا کنار رفت پس از این بازی مائوریسیو پوچتینو از نیاز تاتنهام به اضافه شدن مهره های با کیفیت خبر داد .

به گزارش وبسایت هوادارن باشگاه تاتنهام در ایران باخت ۲ بر ۱ تاتنهام برابر موناکو سومین شکست سفید های شمال لندنی را طی پنج بازی اخیر آنها در لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۶/۱۷ رقم زد تا این تیم وداعی تلخ از گردونه ی این رقابت ها داشته باشد .

سرمربی آرژانتینی اسپرز اذعان کرد که اگر تاتنهام میخواهد توانایی رقابت در لیگ جزیره و لیگ قهرمانان اروپا را در خود ببیند باید دست به تقویت ترکیب فعلی خود بزند .

وی در کنفرانس خبری پس از بازی گفت :

چالش خوبی برایمان بود که در لیگ قهرمانان با دیگر تیم ها به رقابت بپردازیم و سطح واقعی خود را به نمایش بگذاریم . این مسئله حائز اهمیت است که بعد از دوسال و نیم فاصله را با صدر جدول لیگ برتر کم کردیم . اما اگر خواهان رقابت در هر دو تورنمنت هستیم باید بیشتر تلاش کنیم .

وی ادامه داد  :

شاید میبایست کیفیت بیشتری به تیم تزریق کرد . بله برای رقابت در لیگ از کیفیت لازم برخوردار هستیم اما حال میتوانیم بگوییم که به مشکل برخوردیم . وقتی مشکلاتی نظیز مصدومیت ها بر سر راه قرار میگیرد سخت است که به رقابت بپردازیم .

ناامیدم اما آرام ، چراکه این پایان کار پروژه ی ما نیست . هدف حضور مستمر در لیگ قهرمانان اروپا بود ، در این زمان برای برای جنگیدن در دو تورنمنت با مشکلاتی مواجه شدیم . مهم است که با آرامش نقاط ضعف و قدرت خود را بسنجیم .

تاتنهام در دیدار پایانی خود برابر زسکامسکو قرار خواهد گرفت و در صورت گرفتن امتیاز از این دیدار راهی لیگ اروپا خواهد شد ، باید دید سرنوشت این تیم در رقابت های اروپایی این فصل به چه شکل رقم خواهد خورد .

 

درباره سعید پیردهقان

2 دیدگاه

  1. با بخشی از حرف هاش موافقم .ولی تیم داره تازه جون میگیره . باید صبر کنیم کمی .
    من که به این تیم و پوچتینو خیلی خیلی خوشبینم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir