پوچتینو : برای دیداری سرنوشت ساز آماده ایم

از ساعت ۲۳:۱۵ امشب دو تیم تاتنهام و موناکو در فرانسه به مصاف یکدیگر خواهند رفت و به گفته ی مائوریسیو پوچتینو ، سفید زنبقی ها برای بقا در لیگ قهرمانان اروپا تنها به دنبال کسب سه امتیاز این بازی حساس خواهند بود .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران اسپرز با تنها یک پیروزی از دیدار های قبلی خود ۴ امتیازی است و در جایگاه سوم جدول گروه E این رقابت ها قرار دارد .

شکست برابر موناکو در روز پنجم بازی ها و یک پیروزی از سوی بایرلورکوزن برابر زسکا مسکو به کار تاتنهام در لیگ قهرمانان پایان خواهد داد .

پس از برد شیرین مقابل وستهام و شکست ناپذیر ماندن در لیگ جزیزه میتوان انگیزه برای کسب یک نتیجه ی خوب را در میان بازیکنان مشاهده کرد .

مائوریسیو پوچتینو سرمربی سفید های شمال لندنی در این باره گفت :

یک بازی سرنوشت ساز در پیش داریم ، دیداری که باید در آن پیروز شویم و همه ی ما بر این مسئله واقفیم .

وی ادامه داد :

آخر هفته ی خوبی را سپری کردیم یک برد شیرین که حال و هوای پیروزی را بار دیگر برایمان به ارمغان آورد . بنظر من پیروزی فوق العاده مهمی بود .

حضور هری کین و دله الی به ریکاوری آنها پس از بازی با وستهام بستگی دارد چراکه پوچتینو خواهان بازگشت و تشدید مصدومیت آنها نیست .

پوچتینو در این باره نیز گفت :

نحوه ی چینش بازیکنان وابسته به شرایط هری کین ، دله الی و موسی دمبله خواهد بود که آیا توانایی بازی در ۹۰ دقیقه را دارند یا خیر . نمیخواهیم ریسک کنیم چراکه یک روز کمتر نسبت به موناکو فرصت ریکاوری داشتیم . باید دید بازیکنان کاملا ریکاوری کرده اند یا خیر بعضی از آنها میبایست کار را از روی نیکمت آغاز کنند و بعد وارد زمین شوند و تاثیرگذار باشند .

 

درباره سعید پیردهقان

1 دیدگاه

  1. ایشالا میبریم بازی امشب رو .
    نبریم عملا حذفیم دیگه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir