لوریس:بد بودیم و حذف شدیم

تیم فوتبال تاتنهام دیشب در شرایطی از لیگ قهرمانان اروپا کنار رفت که بسیاری از هواداران پوچتینو و ارنج بندی نامناسبش در لیگ قهرمانان اروپا را عامل ناکامی این تیم میدانند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران هوگو لوریس کاپیتان فرانسوی تاتنهام با ابراز ناراحتی از شکست و حذف تمیش از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گفت که تیم باید به دنبال پیدا کردن علت های شکست در بین خود باشد .

هوگو لوریس پس از بازی گفت:

“تیم ما اصلا در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا خوب نبود و این مسئله ای است که اصلا نمیشود آن را پنهان کرد .

شاید مشکل ما در عدم توانایی مدیریت برای شرکت در دو رقابت یعنی لیگ قهرمانان و لیگ برتر انگلیس باشید ولی باید به دنبال حل این مشکل باشیم که بتوانیم همزمان در دو رقابت شرکت کنیم .

همه ی هواداران از نتایج به دست آمده ی ما شوکه شده اند و حق دارند . ما برنامه های زیادی برای صعود به مرحله ی بعد داشتیم ولی بد عمل کردیم و حذف شدیم .

حضور در رقابت های لیگ اروپا برای باشگاه بزرگی چون تاتنهام درستاورد خوب و بزرگی نیست .

باید به دنبال فراموش کردن و هضم این شکست باشیم که این امر تنها با برتری مقابل چلسی در بازی بعد میسر خواهد شد .

 

بسیاری از هواداران نیمکت نشینی بازیکنانی چون:کایل واکر-یان فرتوتگن و کریستین اریکسن را دلیل شکست تاتنهام میدانند و ارنج بندی پوچتینو را برای چنین بازی بزرگی مناسب نمیبینند.

لوریس در پایان در مورد ترکیب تیم گفت:این سوال ربطی به من ندارد و باید از سرمربی تیم پرسیده شود ولی چیزی که روشن است این است که بازیکنان خوبی در تیم داریم و باید به نظر مربی احترام گذاشت .

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir