کنفرانس خبری پوچتینو پیش از دیدار با آرسنال

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال تاتنهام پیش از نبردی حساس با آرسنال در کنفرانس خبری حاضر ، و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران اسپرز در حالی پا به این میدان خواهد گذاشت که بازیکنان کلیدی خود را به دلایل مختلف در اختیار ندارد و این موضوع میتوانند برای آنها دردسرساز شود .

سفید زنبقی ها چهارشنبه شب طی نمایشی دور از انتظار در لیگ قهرمانان اروپا بازی را به حریف آلمانی خود یعنی بایرلورکوزن واگذار کردند تا سریال تساوی های آنها در لیگ برتر به باخت در رقابتی اروپایی ختم شود .

پوچتینو در رابطه با شرایط تیمش گفت :

پس از بازی با من سیتی بهترین بودیم و حالا در بدترین شرایط خود قرار داریم ، اینها به ثبات یک تیم برمیگردد . در خلق موقعیت دچار مشکل شده ایم و در مقابل دروازه از قدرت روحی لازم برخوردار نیستیم .

وی افرود :

شاید مشکل از خطوط تهاجمی نباشد . میتوان گفت ایراد کار ما شیوه ی بازیسازی از دفاع است و توپ در زمانی که باید ، در یک سوم دفاعی حریف نیست .

توبی آلدروایراد ، اریک لاملا ، بن دیویس و موسی دمبله مصدومان تاتنهام در این دیدار هستند و موسی سیسوکو نیز به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمش نخواهد بود . البته غیبت موسی دمبله قطعی نیست و تصمیمات در جهت استفاده از وی گرفته میشود .

پوچیتو در این باره نیز گفت :

باید شرایط دمبله را بررسی کنیم و اگر قادر به بازی نبود شاید وینکس جایگزین او شود . هری نه تنها برابر لورکوزن بلکه مقابل لیورپول هم بسیار خوب کار کرد . سال ۲۰۱۴ نیز اتفاقات مشابهی برای موسی رخ داد و من از میسون استفاده کردم .

لازم به ذکر است که حضور هری کین از ابتدا در هاله ای از ابهام قرار دارد و باید دید سرمربی آرژانتینی سفید های شمال لندن چه تصمیمی در این خصوص خواهد گرفت .

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir