هری کین : میخواهم به بازیکنی در سطح جهانی تبدیل شوم .

هری کین ، مهاجم تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر اذعان کرد که برای رسیدن به بالاترین سطح میبایست هم در رده ی باشگاهی و همچنین در بازی های ملی درخشان ظاهر شود . این مهاجم ۲۳ ساله پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت بار دیگر توسط گرت ساوتگیت و در آستانه ی دیدار با اسکاتلند به تیم ملی انگلستان دعوت شد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران مهاجم گلزن سفید های شمال لندنی بر این باور است که باید در تمامی رقابت هایی که به میدان میرود نمایش خوبی از خود ارائه دهد .

کین پس از ۱۰ بازی به ترکیب تاتنهام بازگشت و توانست در جریان تساوی ۱_۱ برابر آرسنال دروازه ی این تیم را باز کند و حال امیدوار است تا روز جمعه و مقابل اسکاتلند نیز برای تیم ملی کشورش بدرخشد .

هری در این باره گفت :

یک بازیکن باید در همه ی رقابت ها به خوبی ظاهر شود نه تنها در مسابقات داخلی . لیگ قهرمانان ، تمامی مراحل جام جهانی ، بازی های اروپایی ، همه ی اینها . بازیکنی که بتواند در تمامی این رقابت ها بهترین نمایش خود را ارائه دهد فوتبالیستی در سطح جهانی است .

وی ادامه داد :

در حال حاضر هدفم این است که سخت تلاش کنم و به این سطح برسم . آماده ام ، از شرایط فیزیکی مطلوبی برخوردارم و به دنبال گلزنی هستم . امیدوارم که بتوانم برای تیم ملی کشورم مثمر ثمر باشم .

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir