آخرین اخبار از وضعیت تمدید قرارداد هری کین

اینطور که بنظر میرسد باشگاه تاتنهام هاتسپر هیچ گونه نگرانی در رابطه با آینده ی هری کین ندارد و مذاکراتی در راستای تمدید قرارداد کوتاه مدت ستاره ی این تیم انجام نخواهد شد . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران و به نقل از اسکای اسپورت ، تاکنون مذاکرات رسمی در خصوص تمدید قرارداد هری کین صورت نگرفته ، با این حال طرفین این قرارداد تمایل خود را جهت بهبود بخشیدن قرارداد فعلی نشان داده اند . قراردادی که در فوریه سال گذشته امضا شد و تا سال ۲۰۲۰ اعتبار دارد.

گفته میشود دستمزد مدنظر هری کین از مبلغی که باشگاه مایل به پرداخت آن میباشد کمی فاصله دارد و به همین دلیل گفتگو ها بین او و سران باشگاه به سرانجام نرسیده است .

شواهد گویای آن است که مهاجم ملی پوش تاتنهام دستمزدی معادل ۶۰/۰۰۰ پوند در هفته دارد که این رقم از مبلغ دریافتی هوگو لوریس و کریستین اریکسن که چندی پیش قرارداد های خود را تمدید کردند کمتر است و در بین دستمزد های پرداختی باشگاه مبلغی متوسط به شمار میرود .

البته رابطه باشگاه و هری کین همواره دوستانه بوده و ستاره ی ۲۳ ساله ی سفید زنبقی ها تمایلی به ترک وایت هارت لین نخواهد داشت  .

کین که یکی از محصولات آکادمی تاتنهام می باشد ، از سال ۲۰۱۴ و با روی کار آمدن مائوریسیو پوچتینو به یکی از بهترین مهاجمان جهان تبدیل شده و در بیش از ۱۰۰ بازی با پیراهن اسپرز ۶۷ گل به ثمر رسانده است .

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir