کنفرانس خبری پوچتینو پیش از دیدار با وست بروم

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر اذعان کرد که رویارویی با وست برومویچ آلبیون آزمایشی به مراتب سخت تر از دیدار قبلی آنها برابر منچستر سیتی خواهد بود . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران اسپرز با پیروزی برابر شاگردان گوآردیولا به تنها تیم بدون شکست رقابت های این فصل لیگ جزیره تبدیل شد . با این حال سرمربی آرژانتینی سفید زنبقی ها به بازیکنانش این اخطار را داد که شاگردان تونی پالیس توانایی این را دارند که مشکلات بیشتری نسبت به منچسترسیتی برای آنها ایجاد کنند .

پوچتینو در کنفرانس خبری پیش از بازی به خبرنگاران گفت :

باید بدانیم که بازی فوق العاده سختی مقابل وست بروم خواهیم داشت شاید سخت تر از بازی با منچستر سیتی . اگر تمرکز نداشته باشیم ، از خود تعصب نشان ندهیم و سخت تلاش نکنیم ، در برابر یک تیم فیزیکی و بسیار قوی متحمل شکست خواهیم شد .

پوچتینو ادامه داد :

در لیگ برتر انگلستان نمیتوانید با آمادگی ۷۰ و یا ۸۰ درصدی پا به میدان مسابقه بگذارید . همواره باید کاملا آماده بود . از کیفیت بازی آنها آگاه هستیم .

آنها تیم متفاوتی نسبت به سیتی هستند و از روش های مختلفی برای فشار آوردن به ما استفاده خواهند کرد اما اگر بخواهید برای چیز های بزرگ بجنگید و جام هارا بالای سرتان ببرید می بایست خودتان را با تمام شرایط وفق دهید . باید بدانیم که با چنین رقبایی چگونه بازی کنیم .

ناصر چادلی امروز برای اولین بار در برابر تیم سابقش قرار خواهد گرفت . وی تابستان امسال سفیدهای شمال لندنی را به مقصد وست برومویچ آلبیون ترک کرد و در این تیم درخشان ظاهر شد ، چرا که تاکنون ۴ گل و ۲ پاس گل در کارنامه خود به ثبت رسانده و از بازیکنان کلیدی وست برومویچ بشمار میرود .

درباره سعید پیردهقان

1 دیدگاه

  1. به امید موفقیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir