کنفرانس خبری پوچتینو بیش از دیدار با بایرلورکوزن

امشب از ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه به وقت ایران در هفته ی سوم مرحله ی گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا دو تیم فوتبال بایرلورکوزن و تاتنهام هاتسپر در ورزشگاه بایرآرنا به مصاف یکدیگر خواهند رفت .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران مائوریتسیو پوچتینو اطمینان دارد که شاگردانش تنها برای کسب هرسه امتیاز به زمین خواهند رفت و میخواهند موقعیت خود را در گروه E این رقابت ها بهتر کنند .

تیم تاتنهام از ۶ بازی اروپایی خود در کشور آلمان صاحب ۵ پیروزی و یک تصاوی شده است.

پوچتینو در مورد بازی امشب مقابل بایرلورکوزن گفت:

“قطعا آلدروایرلد و هری کین در این دیدار حضور نخواهند داشت و به جای آلدروایرلد احتمالا از اریک دایر استفاده میکنیم زیرا به وی اطمینان و اعتقاد داریم و از توانایی او که بازی در چندین پست از به خوبی خبر داریم .

هر دوتیم از قدرت بالایی برخوردار هستند و هر تیمی که بهتر بازی کند پیروز میدان میشود .

برای ما بسیار مهم است که پیروز میدان باشیم و با برد کشور آلمان را ترک کنیم زیرا مهمان هستیم و این برد قطعا کمک زیادی به تیم ما خواهد کرد .

تیم بایرلورکوزن تیمی بزرگ و قابل احترام است که تقریبا هرسال در لیگ قهرمانان حضور دارد .

وی در پایان در مورد بازیکنان غایب تیم خود گفت:

“هری کین و توبی آلدروایرلد به دلیل مصدومیت در این دیدار حضور ندارند و کایل واکر نیز به دلیل استراحت در این دیدار نخواهند بود .

پوچتینو در مورد مقدار مصدومیت آلدروایرلد گفت که امروز بعد از ظهر نتیجه ی اسکن پا توبی آماده میشود و سپس میتوان در مورد میزان دقیق مصدومیت او چیزی گفت .

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir