پوچتینو:تیم ما یکی از بهترین تیم های دنیا خواهد شد

تاتنهام راه متفاوتی نسبت به منچسترسیتی، حریف امروز خود، طی کرده اما مائوریتسیو پوچتینو می‌گوید لندنی‌ها می‌توانند به زودی یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان شوند.
به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران تیم منچسترسیتی با سرمایه گذاری هنگفت شیخ منصور دو قهرمانی در لیگ برتر به دست آورد و پای ثابت لیگ قهرمانان اروپا شد. این تیم با آنکه بازیکنان بسیار خوبی مثل سرخیو آگوئرو و داوید سیلوا را داشت، در تابستان پول زیادی برای بازیکنان جدید خرج کرد اما تاتنهام به جوانان بااستعدادش وفادار ماند و چند خرید خوب کرد. تیم پپ گواردیولا هر شش بازی‌اش را برده اما تیم بدون شکست تاتنهام با چهار امتیاز اختلاف نزدیکترین رقیبش است. پوچتینو در زمان مربیگری اسپانیول دردسرهای زیادی برای بارسلونای گواردیولا درست می‌کرد.
پوچتینو در کنفرانس خبری گفت: «ما کمی عقب‌تر هستیم اما انتظارمان در بلندمدت این است که با تیم‌های بزرگی مثل منچسترسیتی، منچستریونایتد و لیورپول رقابت کنیم. ما از سال ۲۰۱۴ پروژه متفاوتی را آغاز کردیم، در حال ساخت استادیوم جدید هستیم، مجموعه تمرینی فوق‌العاده‌ای داریم و بنیان یک باشگاه واقعا بزرگ را گذاشته‌ایم. هدف ما این است که یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان شویم اما زمان می‌خواهد و باید روند طبیعی‌اش را طی کند. مقایسه تاتنهام و منچسترسیتی سخت است، به بودجه آنها نگاه کنید و اینکه چه دستمزدهایی می‌دهند. فصل اول من، ۲۰۱۵-۲۰۱۴ را ببینید و با فصل اول گواردیولا مقایسه کنید، او چقدر خرج کرد و من چقدر، پروژه دو تیم کاملا متفاوت است.»
تاتنهام فصل قبل دو برد برابر تیم مانوئل پیگرینی به دست آورد بعد از آنکه چهار بازی قبلی را به این تیم باخته بود.

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir