واکر : عاشق هر لحظه از حضورم در این باشگاه هستم .

درست ۲۴ ساعت پس از توافق با دنی رز ، قرارداد کایل واکر نیز به مدت پنج سال تمدید شد تا وی به هفتمین بازیکنی تبدیل شود که طی این ماه قراردادی بلند مدت با سفید های شمال لندنی امضا میکند . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران کایل واکر ، دنی رز ، دله الی ، اریک دایر ، کریستین اریکسن ، تام کارول و هری وینکس قرارداد خود را تمدید کردند و بنظر میرسد که یان فرتونگن و هری کین نفرات بعدی باشند که باشگاه برای تمدید قرارداد با آنها اقدام خواهد کرد .

ملی پوش ۲۶ ساله سفید زنبقی ها با امضا قرارداد جدید دستمزد هفتگی خود را به ۷۵/۰۰۰ پوند افزایش داد . واکر فصل گذشته در ترکیب تاتنهام درخشید و فصل فوق العاده ای را به همراه هم تیمی هایش سپری کرد .

واکردر این باره گفت :

ازنوزده سالگی عضوی از این باشگاه هستم و عاشق هر دقیقه حضور در اینجا بوده ام. ماجراجویی فوق العاده ای بود. به آنچه که میخواستیم نرسیدیم اما توانستیم بار دیگر به رقابت های لیگ قهرمانان بازگردیم. یکی از آن چیزهایی بود که میخواستم به آن دست پیدا کنم. امید دارم به دیگر خواسته هایم خواهم رسید.

tmp_18179-img_20160923_132601488451170

فصل گذشت پایان خوبی برایمان رقم نخورد ، بایددرجایگاه دوم قرار میگرفتیم اما اگر به کمی قبل تر نگاه کنیم میبینیم باجوانانی که در ترکیب تیم حضور داشتند کار بزرگی انجام دادیم.

مدافع کناری تیم ملی انگستان بیش از هر بازیکن دیگر در ترکیب فعلی برای اسپرز به میدان رفته است و تایید میکند که این مسئله مسئولیت وی را دو چندان کرده .

جوان تر ها فشار زیادی را متحمل میشوند و سعی میکنم در حد توانم به آنها کمک کنم چرا که مدت زمان زیادی از دورانی که خودم به عنوان یک بازیکن جوان در تیم حضور داشتم نمیگذرد و آن زمان هم از توجه داوسن و لدلی کینگ برخوردار بودم .

این یک بار مسئولیت است که باید بر دوش بگیرم درست مانند هوگو ، یان ، موسی و توبی.

 

درباره سعید پیردهقان

1 دیدگاه

  1. امین تاتنهامی

    به امید موفقیت های بیشتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir