هوگو لوريس : در ميان ما اشتياق و عطش وجود دارد

كاپيتان هوگو لوريس مى گويد در بين بازيكنان تيم شور و اشتياقى براى ادامه دادن خوب بازى كردن وجود دارد .

به گزارش وبسايت هواداران باشگاه تاتنهام در ايران گل به خودى الكساندر كولاروف و ضربه ى هوشمندانه دله آلى از پاس سون ، يك نمايش فوق العاده را در برابر جمعيت با انرژى در وايت هارت لين رقم زد .

هوگو سيو هاى مهمى را در نيمه ى دوم برابر اگوئرو و ايهيناچو داشت تا ركورد خود را مبنى بر گل نخوردن در جريان بازى در اين فصل از ليگ برتر را حفظ كند .

 


اين پيروزى همچنين ركورد تيمى ما مبنى بر شكست نخوردن در هفته هاى ابتدايى ليگ را به هفت رساند .

” در فوتبال همه چيز وابسته به باور هاست و ما نيز پايه هايى را داريم كه از زمانى كه دوره ى پوچتينو شروع شد تا همين حالا در حال ساختن خود بر اساس انها هستيم . ”

” من فكر مى كنم كه ما هر هفته و هر ماه در حال بهتر شدن هستيم . تيم ما هنوز جوان است ولى خب در بين ما يك اشتياق وجود دارد . همه ى ما تشنه ى اين هستيم كه نمايش خوبى را به جا بگذاريم . ”

” شما بايد به طور مداوم و طولانى مدت در ليگ خوب باشيد . شما وقتى در مقابل يكى از تيم هاى رده بالاى ليگ مانند سيتى قرار مى گيريد بايد از بازى لذت ببريد و بالاترين سطح و كيفيت بازى خود را ارائه دهيد ، همانطورى كه ما يكشنبه انجام داديم . ”

 

” اين مهم بود كه پيش از وقفه بازى هاى ملى پيروز شويم اما ما بايد اين را به ياد داشته باشيم كه فصل طولانى است و ما هميشه بايد متواضع و فروتن باشيم . ”

كاپيتان تيم ملى كشورش ، هوگو همراه با موسى سيسوكو به اردوى تيم ملى فرانسه پيوسته اند تا انها را در دو بازى با بلغارستان و هلند همراهى كنند .

درباره امیررضا غیوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir