مائوريتسيو پوچتينو:بازى سختى خواهد بود ولى ما بايد پیروز شویم

مائوريتسيو پوچتينو مى گويد اگر ما مى خواهيم خود را در اروپا نشان دهيم بازى با زسكا بازى است كه حتماً بايد در آن پيروز شويم .

به گزارش وبسايت هواداران باشگاه تاتنهام در ايران ما در روز دوم رقابت هاى ليگ قهرمانان با قهرمان روسيه براى بدست آوردن اولين امتياز اروپايى خود در گروه E بعد از باخت دو هفته پيش برابر موناكو مصاف مى كنيم .

به عنوان تيمى كه از پات اول انتخاب شده ( اشاره به نحوه قرعه كشى تيم ها ) ، زسكا بالاترين رتبه را در بين تيم هاى حاضر در گروه دارد و اگرچه مائوريتسيو انتظار آزمونى سخت در خانه زسكا را دارد اما گرفتن سه امتياز را اولويت خود قرار داده است .

” هميشه بازى پيش رو براى من سخت ترين است . اين درست است كه بازى سختى خواهد بود ولى ما بايد ببريم چون كه ميخواهيم به دور بعدى برويم و براى ممكن شدن اين  امر بايد هر سه امتياز اين بازى را ببريم . ”

” مطمئناً سخت خواهد بود ولى ما هميشه به اين اعتقاد داريم كه بايد كار خود را انجام دهيم و بازى را ببريم . ما نياز داريم كه صبور باشيم و بهتر از زسكا بازى كنيم . ”

مائوريتسيو به وعده خود كه در زمان گروه بندى داده بود مبنى بر اينكه اطلاعات بيشترى از حريف روس به دست اورد عمل كرده است .

” ما همه ى اطلاعات را داريم اما همانطور كه مى دانيد در ليگ قهرمانان هميشه بازى ها و رقابت ها متفاوت هستند . اين درست است كه آنها تيم بسيار خوبى هستند و بازى سختى خواهد بود ولى ما نياز داريم كه بر پتانسيل خود تمركز كنيم و اينكه چگونه بايد بازى كنيم . اين مهمترين چيز است . ”

” براى اينكه اعتماد به نفس خود را بالا ببريد اين مهم است كه پيروز باشيد ، همانند سه بازى گذشته ما . من فكر مى كنم كه ما در شرايط خوبى هستيم و لازم است كه اين حس خوب را به زمين نيز انتقال دهيم . ”

تيم اكادمى ما نيز همراه بازيكنان اصلى در يك هواپيما بودند تا انها نيز مسابقه خود را در ليگ قهرمانان جوانان با زسكا برگذار كنند و پوچتينو نيز به اين تاكيد كرد كه تجربه چگونه به اين بازيكنان جوان كمك خواهد كرد .

” اين فرصت فوق العاده و تجربه خوبى براى آنهاست تا قسمتى از زمانشان را ما با بگذرانند . فوق العاده است براى اينكه بازيكنان اصلى مى توانند با بازيكنان اكادمى ارتباط داشته باشند و به يكديگر نزديك باشند و اين به انها كمك مى كند تا روزى به تيم اصلى برسند و به نظرم تعهد خوبى بين بازيكنان اصلى و اكادمى را نشان مى دهد . “

درباره امیررضا غیوری

1 دیدگاه

  1. ایشالا برنده ی بازی میشیم .
    با گلزنی یانسن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir