كوين ويمر : انتظار داشتم بيشتر بازى كنم

كوين ويمر تنها يك بازى براى تاتنهام در اين فصل انجام داده است .
او مى گويد اگر تا پنجره ى نقل و انتقالات بعدى در ژانويه بازى به او نرسد ، به اينده اش در جايي ديگر و به ترك تاتنهام فكر خواهد كرد .

به گزارش وبسايت هواداران باشگاه تاتهام در ايران مدافع اتريشى فقط يك بار ان هم در EPL Cup از ابتدا در تركيب قرار گرفت . دو بار نيز بازيكن ذخيره استفاده نشده بود و هفت بار نيز اصلن در ليست بازى قرار نداشت .

ويمر كه به تازگى در تابستان يك قرار داد ٥ ساله جديد را با تاتنهام امضا كرد ، در هفته هاى اخير مشكل عضلانى جزئى داشته است اما در بازى اخر اتريش با ولز كه روز سه شنبه برگزار شد ويمر در طول نود دقيقه ان بازى كه ٢-٢ تمام شد ، حضور داشت . او پس از مسابقه از نااميدى اش از بازى نرسيدن سخن گفت .

” پس از فصل قبل كه من به طور مرتب تا اخر فصل بازى مى كردم ، انتظارات بيشترى در اين فصل داشتم . ”

” مصدوميتم باعث كمى باعث پسرفتم شده است . در حال حاضر مشكل است ولى من صابرانه منتظر فرصت هستم . من هميشه سعى ميكنم تا مثبت باشم . ”

” بازخورد باشگاه هميشه مثبت بوده است . اينكه آنها اينده را با من مى بينند . اين مهم است كه راجع به اينده مثبت باشيد اما الان و حال نيز مهم است . ”

ايا راجع به اينده ات در پنجره نقل و انتقالات بعدى تجديد نظر خواهى كرد ؟
” ما خواهيم ديد كه در هفته هاى آتى چه اتفاقاتى مى افتد و اينكه چقدر بازى به من مى رسد . چندين هفته تا ان موقع باقى مانده است . “

درباره امیررضا غیوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir