كايل واكر : تاتنهام مى تواند تمامى جام ها در اين فصل را ببرد

پر از اطمينان و اعتماد به نفس ، واكر مطمئن است كه تاتنهام مى تواند فصل را با بيش از يك جام به پايان برساند . وى معنقد است تاتنهام مى تواند در تمامى رقابت هايى كه انها در اين فصل در ان حضور دارند ، پيروز شوند .

 
به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران تيم مائوريتسيو پوچتينو در اين فصل در حال نبرد در چهار جبهه مختلف براى افتخار و شرافت است . آنها براى اين كه شانسى براى رقابت در ليگ قهرمانان داشته باشند مجبور هستندمقدارى از نگرانى هاى خود را براى رقابت هاى داخلى كنار بگذارند . اين اولين بارى است كه تاتنهام پس از فصل ۲۰۱۰ – ۱۱ باز چنين شرايطى را دارند .

 
گرچه شروع تاتنهام در ليگ قهرمانان با باخت مقابل موناكو همراه بود اما انها در ساير رقابت ها در مسير خوبى قرار دارند . تاتنهام در حال حاضر در ليگ سوم است و اين در حالى است كه انها در پنج بازى ابتدايى ليگ شكست نخورده اند و جاى خود را نيز با پيروزى پنج بر صفر در مقابل جيلينگهام در دور بعدى EPL Cup تضمين كرده اند .

 
با اضافه شدن بازيكنانى مثل يانسن ، وانياما و موسى سيسوكو در تابستان ، واكر معتقد است تاتنهام بازيكنان لازم براى لذت بردن از پيروزى در جبهه هاى مختلف را دارد و مى گويد هيچ دليلى براى عدم موفيقت در سال ۲۰۱۷ وجود ندارد .

 

 

” ما اينجا هستيم كه ببريم و پيروز شويم “

 
” ما در همه ى رقابت هاى ممكن حضور داريم و ميخواهيم همه ى آنها را ببريم . اينگونه نيست كه ما در يك بازى از رقابتى حاضر شويم ولى تمام فكر ما اين باشد كه بازى ديگرى از رقابت هاى ديگر را ميخواهيم ببريم . ”

 
” با اين بازيكنانى كه ما داريم ما هر بازى ميتوانيم حمله كنيم و همانطور كه هميشه بازى ميكنيم ، بازى كنيم ، با دانستن اين موضوع كه اگر ما براى بازى كردن و يك نمايش خوب اماده نيستيم كسى از روى نيمكت مى تواند جاى مارا پر كند . ”

 
” خوشبختانه ما در همه ى رقابت ها مى توانيم پيشرفت كنيم  . من خيلى دوست دارم كه به دو پسر كوچكم نشان بدهم كه پدرشان يك مدال با تاتنهام برده است . من اميدوارم كه اين اتفاق در همين فصل بيفتد . ”

 
انتظار مى رود كه واكر قرار داد جديدى را با تاتنهام در هفته هاى آتى امضا كند . در اينصورت او به جمع بازيكنانى مانند آلى ، داير و اريكسون مى پيوندد . كسانى كه در ماه پيش همگى قرار داد هاى جديدى را به امضا رساندند .

درباره امیررضا غیوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir