زسكا – تاتنهام ؛ مصاحبه بازيكنان

شب فوق العاده اى در مسكو بود و بعد از بازى هنگامى كه بازيكنان از رختكن خارج مى شدند ، ما آنجا بوديم تا نظرات بن ديويس ، تريپير ، هرى وينكس ، اريك لاملا و بهترين بازيكن زمين سون را درباره ى بازى بپرسيم .

به گزارش وبسايت هواداران باشگاه تاتنهام در ايران با داشتن كنترل بازى ، ما فقط به يك موقعيت مسلم گلزنى نياز داشتيم و اين اتفاق در دقيقه ٧١ زمانى كه لاملا توپ را براى سون انداخت تا تك گل بازى را بزند رقم خورد .

ما ٢٢ موقعيت گل داشتيم كه در چهار چوب بودند و انها تنها ٨ موقعيت داشتند . با توجه به تساوى باير لوركوزن و موناكو ، ما بالاتر از تيم المانى در رده دوم گروه E قرار گرفتيم .

در هفته بعد ليگ قهرمانان ما هجدهم اكتبر در المان و بعد از ان دوم نوامبر در ومبلى با لوركوزن جدال خواهيم كرد .

تريپير :
” از زمانى كه كودك بودم من هميشه دوست داشتم كه در بالاترين سطح بازى كنم و حالا اين فرصت به من داده شده و من تماماً از آن لذت بردم .
اميدوارم كه به تمرينات خوبم ادامه دهم و در هر فرصتى كه به من داده مى شود بتوانم خوب بازى كنم . اين تنها دومين بازى من در اين فصل است اما من خوشحال هستم كه اين دفعه در ليگ قهرمانان به ميدان رفتم . من به سخت تمرين كردن ادامه مى دهم . البته اين مشخص است كه كايل واكر كارش را بهتر از من انجام مى داده پس من به اين نياز داشتم كه به تمرينات خود ادامه دهم و مطمئن باشم از اينكه هر وقت به من نياز داشته باشند من بهترين بازيم را براى تيم انجام خواهم داد . ”
در توئيتر : ” سون ؟ او در تمرينات سخت كوش است و گل هاى مهمى را براى ما به ثمر رسانده است . آرزو مى كنم كه ادامه پيدا كند ! ”

هرى وينكس
سرمربى پيش از تعويض چه چيزى را به تو گفت ؟
” صحبت او اين بود كه بروم و همان كارى را كه دله آلى انجام مى دهد ، انجام دهم . يعنى جلو بروم و بين بازيكنان ارتباط برقرار كنم و توپ گيرى انجام دهم ولى بيشتر وظيفه من اين بود كه در كارهاى دفاعى به ويكتور كمك كنم و اينكه دفاعمان را مستحكم تر كنم . ”
” همه از اينكه ما سه امتياز را گرفتيم خوشحال هستند . بازى سختى بود ، جو ورزشگاه نيز مشكلى براى ما بود و هواداران آنها فوق العاده بودند پس اين براى ما سخت بود كه با سه امتياز در چنين بازى سختى از زمين خارج شويم .
ما واقعاً خوشحال هستيم . ”

 

بن ديويس
چه چيزى از بازى با موناكو تغيير كرد كه توانستيم پيروز شويم ؟
” گفتنش سخت است . بازى كاملاً متفاوتى بود . بازى خيلي تاكتيكى بود ما حمله همه جانبه نكرديم زيرا ما مى دانستيم كه اگر صبور باشيم به گل مى رسيم . اينكه در مقابل تيمى بازى كنى كه اينگونه دفاع مى كند هميشه سخت است .
ما چند اشتباه در بيست دقيقه اول بازى داشتيم ولى بعد از آن من فكر مى كنم كه تماماً كنترل بازى را در اختيار داشتيم و زمانى كه به گل رسيديم به خوبى توانستيم از آن دفاع كنيم . ”
مديريت بازى بعد از رسيدن به گل …
” موقعيت هاى سختى به وجود مى آيد مخصوصاً وقتى تيم مقابل شما را پرس مى كند و شما نيز نمى توانيد در ضد حمله به گل برسيد و يا وقتى كه شما چند دقيقه به درستى بازى نمى كنيد ، اما در اين زمانها شما بايد بازى را آرام كنيد و به بازى مستقيم روى بياوريد و اين كارى بود كه ما انجام داديم . ”

هيونگ مين سون
درباره ى واكنش هم تيمى هايش به دوباره گل زدن او …
” انها بعضى اوقات با من شوخى مى كنند و راجع به گل زدن من جك تعريف مى كنند . من نيز ميخندم . همه خوشحالند و همه چيز خوب است . ”

اريك لاملا
” جاى سختى براى بازى كردن است ، دور از خانه ولى در هر صورت ما برديم و اين است كه مهم است . ما پس از شكست در هفته اول ليگ قهرمانان به اين پيروزى نياز داشتيم و اين برد براى ما مهم بود . تيم خوب دارد پيش مى رود . ما به اين پيروزى نياز داشتيم تا جايگاه خوبى در گروه داشته باشيم . “

درباره امیررضا غیوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir