دنى رز از قرارداد جديدش با تاتنهام سخن مى گويد

مى بينيد كه زمان چگونه تغيير كرده است ؟! …

 

به گزارش وبسايت هواداران باشگاه تاتنهام در ايران با امضا قرار داد جديد ، دفاع چپ سرعتى تا سال ٢٠٢١ با ما قرار داد خواهد داشت تا دوران حضور او در تاتنهام را به چهارده سال برساند . او از اينكه دوران فوتبالش را در تاتنهام به پايان برساند استقبال مى كند .

 

” در فوتبال هرچيزى ميتواند اتفاق بيفتد ولى در حال حاضر من خوشحال هستم . من اينجا آرامش دارم . من اينجا با مرور زمان در حال بزرگ شدن و پير شدن هستم و با اين قرار داد تا ٣١ سالگى اينجا خواهم بود و در حال حاضر هيچ چيز ديگرى نميخواهم جز اينكه از حالا تا پايان فوتبالم براى تاتنهام بازى كنم . ”

 

” همه مى دانند كه باشگاه در مسير درستى قدم بر مى دارد و من فوق العاده خوشحال هستم از اينكه لياقت چنين قرار دادى را دارم كه من را اينجا تا زمانى كه پير شده ام نگه خواهد داشت . ”

 

 

دنى اعتراف مى كند كه اوايل وقتى كه از ليدزيونايتد بعنوان يك جوان ١٦ ساله در تابستان ٢٠٠٧ به تاتنهام پيوسته بود و دور از خانه قرار داشت ، روز هاى سختى را داشته است .
” در اوايل من از هر فرصتى استفاده مى كردم تا به خانه و خانواده ام برگردم . ”

 

” ان موقع به من مرتب بازى نميرسيد و فقط در سه چهار سال اخير است كه من در اينجا احساس ارامش ميكنم . من حالا احساس ميكنم كه جزوى از تيم و باشگاه هستم و بيشتر از هميشه خوشحالم . مربى و رئيس باشگاه نيز در خوشحال بودن من نقش داشته اند . ”

 

” من اينجا آرامش دارم و زندگى كردن در جنوب ( جنوبِ انگليس ) را دوست دارم و اخيراً حتى اگر فرصت برگشتن به خانه را هم داشته باشم ، زياد آنجا نمى مانم . الان زياد به خانه برنمىگردم و هيچوقت فكر نميكردم كه اينگونه شود ! ”

 

از اون روز هاى سخت كه بگذريم ، دنى درحال حاضر انتخاب اول براى دفاع چپ تيم ملى انگليس است و اين بخاطر عملكرد فوقالعاده ى او در فصل پيش است .

 

فرم خوب او اين فصل نيز ادامه داشته است . او در بازى با ليورپول گل تساوى بخش مهمى را به ثمر رساند و در تيم ملى انگليس نيز پاس گل دقيقه نودى در برابر اسلواكى را به ادام لالانا داد .

 

 

متاسفانه او هنگامى كه با تيم ملى بود دچار مصدوميت همسترينگ شد و چهار بازى قبلى مارا ، از جمله بازى ابتدايى در ليگ قهرمانان را از دست داد .

 

” تعريف از خود نيست ولى من در ١٨ ماه گذشته بسيار خوب بازى كرده ام . اگر من در بيرون زمين خوشحال باشم ، اين شادى به زمين نيز سرايت خواهد كرد . ”

 

” اين بسيار كمك مى كند كه با ده تن از دوستان خود فوتبال بازى كنيد و زير نظر مربى بزرگى باشيد و در يك زمين تمرين با كلاس جهانى تمرين كنيد . ”

 

” الان اين فقط يك درد فيزيكى است كه من مصدوم هستم . سخت تر از آن اين بود كه نتايج بازى با استوك را از دور دنبال كنم و در ان شريك نباشم و همينطور بازى هفته قبل در ليگ قهرمانان . هر چه سريعتر كه به زمين برگردم و به تيم كمك كنم بهتر است . “

درباره امیررضا غیوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir