او در تاتنهام رشد كرده است – نظر هلندى ها راجع به نمايش يانسن

وينسنت يانسن عملكرد خوبى را براى هلند جمعه شب در بازى با بلاروس به نمايش گذاشت . او به خاطر نمايش خوبش اعتبار زيادى كسب كرد اما نظر روزنامه نگاران هلندى چه بود ؟
به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ما از مايك ورويج ( Mike Verweij ) نويسنده داراى احترام بزرگترين روزنامه ملى هلند يعنى تلگراف ( De Telegraaf ) نظرش را پرسيديم .

مايك ورويج – تلگراف 

 

ما پس از بازى هاى ملى گزارش عملكرد بازيكنان به دستمان رسيد كه وينسنت يانسن همراه با كوين استروتمان بازيكن رم بهترين امار را داشتند . اين گزارش ها توسط بازيكنان سابق تيم ملى هلند نوشته شده اند .
كيست ( بازيكن سابق تيم ملى هلند در سال هاى ١٩٧٥-١٩٨٠ كه ٢١ بار براى تيم ملى به ميدان رفت و همچنين مهاجم آلكمار نيز بود ) به وينسنت نمره ى هشت از ده داد .

 

او در نظراتش به تاتنهام نيز اشاره كرد زيرا به گفته ى وى همگان در استاديوم فاينورد شاهد اين موضوع بودند كه وينسنت در لندن رشد كرده است و به بازيكن خيلى بهترى درتاتنهام تبديل شده است . او مى گفت كه يانسن به كابوس حريفانش تبديل شده است زيرا حتى وقتى كه انها او را مى كشيدند و روى او فشار مى اوردند او همچنان توپ را نگه مى داشت ، هم تيمى هايش هميشه به او دسترسى داشتند و او هميشه در موقعيتى بود كه مى توانست توپ را بگيرد .

 

تنها مشكل وينسنت در لندن اين است كه او هنوز شروع به گلزنى نكرده است و گل هاى زيادى را به ثمر نرسانده است . مقابل بلاروس ، او در برخى صحنه ها بد شانس بود . او دو بار به تيرك زد . ما در هلند گل وينسنت را به يك ” بمب ” تشبيه مى كنيم زيرا ان توپ در گوشه دروازه منفجر شد . او فضا را براى خودش به وجود اورد و شوت بى نقصى را با پاى چپش زد .
وينسنت آينده خوبى را دارد و به خاطر او رابين فن پرسى ديگر دعوت نمى شود و كلاس يان هونتلار نيز ديگر دعوت نمى شود و ما همراه يانسن باس دوست را داريم اما مربى به يانسن اعتقاد دارد .
وينسنت از اعتماد مربى بسيار خوشحال بود و پس از بازى با انگليس در ومبلى جايي كه او فوق العاده بازى كرد و يك گل از روى نقطه پنالتى به ثمر رساند ، به مهاجم شماره يك تيم ملى تبديل شده است .

درباره امیررضا غیوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir