الی : باید خشونتم را کنترل نمایم

دله الی ستاره ی جوان تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر به خوبی میداند که می بایست به کنترل کردن خشونت ذاتی خود ادامه دهد .

به گزارش وبسایت هواداران تاتنهام در ایران این بازیکن جوان فصل گذشته و به دلیل درگیری با بازیکنان حریف در دیدار های مختلف از جمله کلودیو یاکوب بازیکن تیم فوتبال وست برومویچ آلبیون برای خود دردسر ساز شد و محرومیتی سه هفته ای را تجربه کرد .

این فصل و با این وجود که ستاره ی ۲۰ ساله اسپرز بیش از پیش روی بازی خود متمرکز است و تایید میکند که این مسئله منجر به پیشرفت او نیز شده اما میگوید که خشونت از سبک بازی وی جدا نشدنی است.

خشونت بخشی از شخصیت من است ، قصد ندارم هیچ گاه آن را از شیوه ی بازی خود جدا کنم ، برای درس گرفتن از اشتباهاتی مانند فصل گذشته باید آنها را انجام داد .

وی افزود :

نخستین فصل حضورم در لیگ جزیره شرایط بسیار متفاوت تر از آن چیزی رقم خورد که در لیگ یک تجربه کرده بودم . مقابل مالت نباید پست خود را ترک میکردم و به عمق میزدم . به من گفته شده بود در جلو بمانم و بیشتر با دنیل استوریج کار کنم و بدیهی است که این تاکتیک جواب داد و هر دو ما موفق به گلزنی شدیم بنابراین از این بابت خوشحالیم . با این وجود توانایی بازی در عمق را هم دارم اما اگر این چیزی است که باید انجام دهم به عقب تر بازی کردن ادامه خواهم داد .

الی ادامه داد :

میخواهم هر چقدر که میتوانم به هم تیمی های پاس گل دهم و اگر نیاز بود بازگردم و به دفاع کمک کنم ، این کاری است که انجام خواهم داد .

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir