پیام عاطفی سیسوکو برای هواداران نیوکاسل

هافبک سابق تیم فوتبال نیوکاسل با انتشار پیامی در شبکه ی اجتماعی خود به این موضوع اشاره کرد که باشگاه نیوکاسل همیشه در قلب وی جا دارد ولی برای پیشرفت باید راهی تاتنهام میشد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران موسی سیسوکو در اینستاگرام خود وداعی عاطفی با هواداران نیوکاسل داشت ولی بر این نکته هم اشاره کرد که پیوستنش به تاتنهام ضرورت داشته است و میخواهد پیشرفت کند.

موسی سیسوکو در آخرین دقایق نقل و انتقالات لیگ برتر از تیم سقوط کرده ی نیوکاسل راهی تاتنهام شد که با اعتراض بسیاری از هواداران این تیم سقوط کرده به دسته ی یک همراه بود .

 

موسی سیسوکو در پیامی در شبکه ی اینستاگرام خود خطاب به هواداران نیوکاسل گفت:

“با وجود مشکلات زیادی که در باشگاه وجود داشت مجبور به ترک این تیم شدم و ضرورت داشت راهی تیمی بزرگتر شوم و تاتنهام بهترین انتخاب من بود .

اکنون من در مقابل چالشی جدید قرار دارم و میخواهم بدانید که باشگاه نیوکاسل همیشه در قلب من میباشد و این باشگاه را فراموش نمیکنم مخصوصا اتمسفر ورزشگاه سنت جمز پارک رو .

میخواهم بدانید که قلب من همیشه با باشگاه و هواداران بزرگ این تیم است زیرا سه سال خوب و رویایی با این تیم سپری کردم و مطمئن هستم دوباره به بالاترین سطح فوتبال لیگ انگلیس بازخواهید گشت و بی صبرانه منتظر حضور دوباره ی شما در لیگ برتر هستم.

 

با تشکر از همه ی شما

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir