پوچتینو:باید به فکر بهبود خود باشیم

مائوریتسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام معتقد است تیمش هنوز به شرایط خوب خود و آمادگی صد در صد نرسیده و باید بیشتر تلاش کنند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران یکی از دلایل عدم آمادگی تیم تاتنهام از دید پوچتینو مسابقات یورو۲۰۱۶ بود جایی که بازیکنانی چون:هری کین-دله علی-کایل واکر-اریک دایر-دنی رز-هوگو لوریس و چند بازیکن دیگر در خدمت تیم ملی بودند و دیر به اردوی تیم اضافه شدند و فقط کوین ویمر جزو بازیکنانی بود که پس از یورو۲۰۱۶ به همراه تاتنهام به اردوی پیش فصل رفت.

پوچتینو در مورد آماده سازی تیم گفت:

“آماده سازی با این روند سخت است زیرا بازیکنان در یورو ۲۰۱۶ بودند و بعد هم به تیم اضافه شدند و خسته بودند و پس از بازگشت از اردوی پیش فصل فقط ۱۰ تا ۱۴ روز فرصت تمرین با آنها داشتیم که این زمان بسیار کم است .

ما در اکثر بازی ها نیمه ی اول بدکار میکنیم و پس از آن به خود می آییم که اینها همه به دلیل ناهماهنگی بچه ها میباشد و تازه نیمه ی دوم بازیکنان از خواب بیدار میشوند و میخواهند نتیجه را جبران کنند .

پوچتینو در پایان گفت:این فصل فصلی سخت را پیش رو داریم زیرا در لیگ قهرمانان اروپا نیز حضور داریم و باید عملکرد خود را در سطح تاتنهام بالا ببریم .

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir