نگاهی به ترکیب تاتنهام در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷

اختصاصی وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران-در این مقاله نگاهی به ترکیب تاتنهام در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ خواهیم داشت نگاهی که با توجه به پست هر بازیکن میباشد نه توانایی های فردی .

 

دوازه بان

کسی از هواداران کمتر تردیدی خواهد داشت که انتخاب اول پوچتینو برای این پست کسی جز گلر فرانسوی هوگو لوریس باشد ولی انتخاب های دیگری نیز کنار دست این سرمربی آرژانتینی میباشد نظیر میشل ورم و پائو لوپز .

میشل ورمی که در بازیهایی که در این فصل درون چهارچوب بود واقعا چیزی کم نداشت و جزو بهترین ها بود .

 

مدافعان

جایی که کایل واکر به همراه دنی زر جزو مدافعان فیکس در تیم ملی نیز میباشند و صد در صد با این توصیفات انتخاب اول پوچتینو برای ترکیب تاتنهام نیز این دو بازیکن خواهند بود .

ولی تاتنهام دوبازیکن دیگر نیز برای پست دفاع های گوش دارد که یکی از این بازیکن ها کیران تریپیر و دیگری نیز بن دیویس خواهند بود.

مدافعان مرکزی نیز توبی آلدروایرلد و یان فرتونگن خواهند بود و همچنین در کنار این دوبازیکن میشود کوین ویمر را نیز یاد آور شد ولی نکته ی جالب حضور یک مدافع جوان و ۱۸ ساله برای اولین بار در این پست خواهد بود که نام این بازیکن کارتر ویکرز خواهد بود.

 

هافبک های دفاعی

جایی که بازیکن جدید تیم یعنی ویکتور وانیاما میتواند در ترکیب اصلی تیم باشد زیرا در بازی های ابتدایی در لیگ برتر به خوبی خودی نشان داد و به هواداران امید روزهای خوبی را داد ولی در کنار این بازیکن جوانی دیگر به نام اریک دایر نیز وجود دارد که استعداد بالایی دارد .

 

مدافعان مرکزی

موسی دمبله – موسی سیسوکو و هری وینکس بازیکنانی هستند که پوچتینو در این پست میتواند از این بازیکن ها استفاده کند که در این بین شانس بازیکنی چون موسی سیسوکو بیشتر میباشد .

 

هافبک های هجومی

در این پست بازیکنی هایی چون جاش انوماه-دله علی و کریستین اریکسن در لیست پوچتینو خواهند بود که هرکدام توانایی های بالایی دارد و با کمی واقع بینی میتوان دید که تاتنهام در هر پست بازیکن های کاملی دارد .

 

وینگر ها

هیونگ مین سون بازیکنی که شایعه ی رفتن او بسیار به گوش میرسید ولی در نهایت در وایت هارت لین باقی ماند و دیگر بازیکنان تیم در این پست اریک لاملا و جورج انکودو خرید جدید پوچتینو خواهند بود .

 

مهاجم ها

گل سر سبد تیم پوچتینو آقای گل لیگ برتر انگلیس در فصل گذشته یعنی هری کین خواهد بود که امسال تنها نیست و در کنار خود یک آقای گل دیگر به نام وینسنت یانسن را میبیند و قطعا این دوبازیکن میتوانند جزو بهترین خط حمله های لیگ برتر باشند .

 

درباره آرش احمدی

2 دیدگاه

  1. امیدوارم هر بازیکنی در ترکیب اولیه قرار میگیره بهترین خودشو به نمایش بزاره مطمئنم فصل خوبی در پیش داریم … به امید فصلی درخشان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir