مصاحبه ی پوچتینو پس از دیدار با استوک سیتی

برای اولین بار در فصل جدید مائوریتسیو پوچتینو تصمیم گرفت تا به هیونگ مین سون مهاجم کره ای تیم خودش فرصت بازی کردن در ترکیب ابتدایی را دهد که این بازیکن نیز به خوبی جواب اعتماد پوچتینو را داد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران در هفته ی چهارم رقابت های لیگ برتر باشگاه های انگلیس دوتیم تاتنهام و استوک سیتی در خانه ی تیم استوک به مصاف یکدیگر رفتند که تاتنهام به ۴ گل میزبان خود را در هم کوبید .

مائوریتسیو پوچتینو پس از کسب یک پیروزی پرگل در خانه ی حریف در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:

“کسب چنین نتیجه ای باعث خوشحالی میباشد و من هم برای همین بسیار خوشحالم .

در شروع بازی تا دقیقه ۲۰ بازی عملکرد خوبی نداشتیم ولی رفته رفته بازی را درست گرفتیم و به گل رسیدیم و سعی در حفظ بازی داشتیم که به خوبی این کار را انجام دادیم و عملکرد برتری از خود به نمایش گذاشتیم و از این بابت بسیار خوشحالم .

وی در مورد هیونگ مین گفت:

“او یکی از بازیکنان خوب تیم ما میباشد و امروز به خوبی بازی کرد و از بازی خوب اون ماهم خوشحال هستیم زیرا او یکی از مهره ای تاثیر گذار تیم است .

وی در مورد هری کین نیز گفت:

“از بابت گلزنی او نیز خوشحالم زیرا او به این گلزنی نیاز داشت و حالا فشارها کمی از روی او برداشته شده است و میتواند بهتر فوتبال بازی کند و تمرکز بیشتری داشته باشد .

پوچتینو در پایان گفت:

“هربازی برای ما یک چالش است حالا باید به فکر بازی بعد در ومبلی در لیگ قهرمانان مقابل موناکو باشیم و بعد هم باید مقابل ساندرلند قرار بگیریم ولی باید پله به پله جلو برویم و فقط و فقط به فکر کسب سه امتیاز باشیم .

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir