رویای بزرگ پائو به حقیقت پیوسته است .

پائو لوپز انتقالش به تاتنهام را “رویایی” توصیف کرده است وهمچنین گفته است که از کار با مائوریسیو پوچتینو و تونی خیمنز واقعا لذت بخش است.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ، دروازبان تیم زیر-۲۱ سال اسپانیا در نقل و انتقالات ابتدای فصل به طور قرضی از تیم اسپانیول به تاتنهام پیوست.

وی در سال ۲۰۰۷ عضو تیم نوجوانان اسپانیول شد و دقیقا ۲ سال بعد ، در سال ۲۰۰۹ ، مائوریسیو پوچتینو به سرمربی‌گری تیم بزرگسالان گماشته شد.

بخشی از صحبت‌های پائو :

“مائوریسیو هر چیزی را ممکن می‌سازد . اگر او اینجا نبود ، من هم شانسی برای بازی در اینجا نداشتم. او زمانی که من در تیم نوجوانان اسپانیول بودم به من اعتماد کرد … من بسیار از او سپاسگزارم و هر کاری می‌کنم تا اعتمادش را جلب کنم.”

“مائوریسیو و دستیارانش در جلسات تمرینی انتظارات بالایی دارند به همین خاطر این جلسات بسیار سخت هستند. اما هنگام پایان این جلسات اگر شما سخت کار کرده باشید آنگاه می‌توانید در بازی‌ها عملکر بهتری نسبت به حریفتان داشته باشید.”

“تونی نیز به من اعتماد کرده است و انتظار بالایی از من دارد. او به من ایمان دارد و فکر می‌کنم که همین موضوع بهترین عملکرد از من را خواهد گرفت.”

“بازی برای تیمی مثل تاتنهام ، مثل به حقیقت پیوستن تمام رویاها است! من از بچگی همیشه رویای بازی در انگلیس را داشتم اما هیچگاه تصور بازی در تیمی مثل تاتنهام را نمی‌کردم … این یک فرصت واقعا بزرگ است.”

“امیدوارم که چیزهای زیادی بیاموزم ، همچنین امیدوارم عملکرد خوبی را در تیم داشته باشم و هواداران هم از حضور من در اینجا رضایت‌مند باشند.”

درباره امین تاتنهامی

1 دیدگاه

  1. ایشالا موفق باشه و بدرخشه اگرچه بازی بهش نمیرسه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir