دله آلی و قرارداد جدید

دله آلی, ملی پوش انگلیسی تاتنهام قراردادی جدید و ۶ ساله با تاتنهام بست. پیش از این باشگاه با اریکسن, دایر و کارول تمدید کرد.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران قرارداد جدید دله الی ۶ سال اعتبار دارد و دستمزد وی را از ۲۵ هزار به ۵۵ هزار پوند در هفته رساند.

این بازیکن ۲۰ ساله ی انگلیسی که یکی از مهره های اصلی در ترکیب پوچتینو می باشد اعتبار قرارداد قبلی وی که در ماه ژانویه ساله گذشته با تاتنهام بسته بود تا سال ۲۰۲۱ اعتبار داشت.

این هافبک خوش تکنیک در ماه فوریه سال ۲۰۱۵ از ام کی دانز به تاتنهام پیوست و اولین بازی خود را در ماه اگوست ساله گذشته برای تاتنهام انجام داد و به تاتنهام برای رقابت در لیگ برتر کمک کرد. نمایش عالی و بازی های خوب وی در تاتنهام و لیگ برتر باعث شد که به تیم ملی انگلیس برای مسابقات یورو ۱۶ دعوت شد نمایش قابل قبولی برای انگلیس انجام دهد.

 

وی در مصاحبه با سایت باشگاه گفت:

من یادم می آد زمانی که جوان بودم و فوتبال بازی نمی کردم و همیشه بازی های فوتبالیست هارو دنبال می کردم و سراغ وبسایت های مختلف می رفتم تا ببینم اونا چچجوری بازی می کنند.

من هنوز همان بچه ای هستم که در زمان کودکی بودم و هیچ چیزی برای من تغییر نکرده. من هنوز همون شخصیتم.

من خوشحالم که در اینجا هستم و برای تاتنهام بازی می کنم. به شخصه فکر می کنم هیچ جایی بهتر از اینجا همچین هوادارایی, همچین مربی و همچین تیم خوب و جوونی وجود نداره. اینجا بهترین جاست(برای من).

 

 

درباره محمدرضا محمدی

یه پسره عاشق تاتنهام و عاشق لندن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir