بازگشت احساسی به وایت هارت لین

جاستین ادینبورگ ، سرمربی فعلی تیم گلینگهام که امشب در چارچوب رقابت‌های EFL Cup با تاتنهام بازی دارد، در مصاحبه‌ی خود گفته است که تلاش می‌کند تا نگذارد احساساتش هنگام راه رفتن در راهرو های وایت هارت لین روی عملکرد بهتر او تاثیر گذارد.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ، مدافع چپ سابق تاتنهام خدمتگذار باوفایی برای تیم بود. وی در سال ۱۹۹۹ به تاتنهام پیوست ، در سال ۱۹۹۱ با تاتنهام FA کاپ را بالای سر برد و در سال ۱۹۹۹ Capital One کاپ (که در فینال و در بازی مقابل لسترسیتی، وی در دقیقه‌ی ۶۳ بازی از داور کارت قرمز دریافت کرد) را به همراه تیم بدست آورد. وی یک سال بعد در سال ۲۰۰۰ از تاتنهام جدا شد و به تیم Portsmouth پیوست.

Image result for justin edinburgh tottenham

وی اکنون سرمربی تیم گلینگهام ، میهمان امشب تاتنهام در دور سوم رقابت‌های EFL Cup است. وی به عنوان یک سرمربی از زمان بازنشستگی تاکنون با تیم‌های Newport County و Rushden & Diamonds توانسته اعتبار مستحکمی کسب کند (وی توانست در سال ۲۰۱۳ تیم Newport County را به لیگ دسته دو برساند).

در طی این سالها ، جاستین علاقه و عاطفه‌ی خود را نسبت به تاتنهام حفظ کرده است و از اینکه امشب برای اولین بار در یک رقابت حرفه‌ای به وایت هارت لین بازمی‌گردد بسیار هیجان زده است.

جاستین ادینبورگ ۴۶ ساله در مصاحبه‌اش اینگونه می‌گوید :

” شما باید احساساتتان را واقعا در کنترل داشته باشید . من مدت کمی بعد از بازنشستگی‌ام در آکادمی تاتنهام فعالیت داشت اما این بار اولی است که در یک رقابت حرفه‌ای با تاتنهام روبه‌رو می‌شوم ، به همین دلیل بدنبال بهره‌وری ازین فرصت بزرگ می‌باشم. ”

وی افزود :

“اسپرز بخش فوق‌العاده‌ای از زندگی من و خانواده‌ام را شامل می‌شد. هر روز تمرین با تیم برای من یک امتیاز بزرگ بود به همین خاطر بعد از حضور ۱۰ ساله در این تیم ، راه رفتن در تونل وایت هارت لین برای من یک افتخار بزرگ می‌باشد.”

درباره امین تاتنهامی

1 دیدگاه

  1. ای جونم! این جمله راهرو های وایت هارت لین ش منو کشت ??????????

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir