استقبال هوگو لوریس از امضاء قرارداد باشگاه با سیسوکو

هوگو لوریس کاپیتان تیم ملی فرانسه و باشگاه تاتنهام با استقبال از عقد قرارداد باشگاه با موسی سیسوکو بازیکن سابق باشگاه نیوکاسل را بازیکنی مفید برای باشگاه لندنی دانست .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران هردو بازیکن از باشگاه های لیگ یک فرانسه خود رابه دنیای فوتبال معرفی کردند موسی سیسوکو از باشگاه تولوز و هوگو لوریس نیز در سال ۲۰۰۹ در باشگاه لیون اسمی از خود بر سرزبان ها انداخت و در سال ۲۰۱۲ راهی وایت هارت لین .

وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام مصاحبه ای با هوگو لوریس کاپیتان فرانسوی این باشگاه ترتیب داده است که شما عزیزان را به خواندن این مصاحبه دعوت میکنیم .

 

خوب هوگو-نظرت در مورد سیسوکو چیست؟

من از قبل این بازیکن را میشناختم و مدتهای زیادی با هم در اردوی تیم ملی فرانسه بودیم و میدانستم نوع و سبک بازی این فوتبالیست مناسب تیم ماست و برای همین از وی درخواست کردم تا راهی باشگاه تاتنهام گردد و مطمئنم خیلی زود خود را باشگاه وقف میدهد و با شرایط هماهنگ خواهد شد .

 

لطفا کمی در مورد صفات بازی وی در زمین توضیح دهید.

فکر نمیکنم لازم باشه من نکته ای را بگویم زیرا همه بازی وی را دیده اند و به خوبی میدانند وی بازیکنی قدرتمند است و خاصیت بازی در پست های دفاعی و حمله را دارد و بازیکنی با کلاس بازی متفاوت در تیم ما خواهد بود و سبک بازی متفاوتی خواهد داشت.

 

سیسوکوی ۲۷ ساله چگونه میتواند تجربیات خود را در اختیار بازیکنان جوان تیم قرار دهد؟

این درست است که ما تیمی جوان داریم و باید همه هرچه میدانیم و تجربه های داخل زمین خود را برای تیم به عرضه بگذاریم ولی من فکر میکنم وظیفه ی من کمی سنگین است و باید بتوانیم بازیکنان را آماده ی میدان کنیم زیرا امسال میخواهیم در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برویم و باید از نظر فکری و روحی و تیمی آماده ی این بازی ها باشیم .

 

کمی در موورد شخصیت سیسوکو توضیح بدهید.

همه ی ما بازیکنان تیم شخصیت های متفاوتی داریم و چیزی که مشخص است این است که موسی در زمین بازیکنی آرام است و برای موفقیت تیم تلاش میکند و به سرعت میتواند خود را با شرایط تیم و بازی هماهنگ کند ولی قطعا در چند هفته ی اخیر وی کمی خجالتی خواهد بود ولی وی کلا بازیکنی خنده رو میباشد .

 

تیم ما یک هافبک قدرتمند دیگر به نام ویکتور وانیاما را نیز به خدمت گرفته است نظرتان چیست؟

به نظرم رقابت این دوبازیکن بسیار هیجان انگلیز و جالب خواهد بود ولی چیزی مشخص نیست و باید و دید چه پیش خواهد آمد ولی چیزی که روشن است این میباشد که تیم ما در همه ی پست ها بازیکن هایی توانا دارد .

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir