آخرین تلاش های تاتنهام برای جذب موسی سیسوکو

به نقل از خبرگزاری اسکای اسپرت ، باشگاه تاتنهام پیشنهاد خود را جهت به خدمت گرفتن موسی سیسوکو هافبک فرانسوی تیم فوتبال نیوکاسل ارائه کرده است .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران هافبک ۲۷ ساله و فرانسوی تیم فوتبال نیوکاسل پس از پشت سر گذاشتن تورنمنتی موفق با تیم ملی کشورش در رقابت های یورو ۲۰۱۶ ، تمام مدت به دنبال جدایی از تیم باشگاهی خود بوده است .

گفته میشود رقم پیشنهادی تاتنهام ۱۶ میلیون پوند می باشد اما لازم به ذکر است که نیوکاست برای فروش سیسوکو مبلغ ۳۰ میلیون پوند درخواست کرده بود .

هافبک تهاجمی نیوکاسل ژانویه سال ۲۰۱۳ از تولوز به این تیم پیوست و توانست در یک سیر صعودی به یکی از بازیکنان تاثیر گذار خروس ها تبدیل شود و به فینال رقابت های یورو ۲۰۱۶ هم برسد . جایی که سیسوکو و یارانش در یک بازی دراماتیک مغلوب پرتغال شدند .

وی در مصاحبه ای با یکی از وبسایت های فوتبالی فرانسه گفت : سه سال و نیم هر چه در توانم بود برای تیم گذاشتم ، امیدوارم هوشمندانه عمل کرده و درک کنند که برای پیشرفت باید در بالاترین سطح ممکن ادامه دهم .

”  نمیخواهم در چمپیون شیپ فوتبالم را پی گیری کنم ، صحبت هایی انجام شده . امیدوارم طبق خواسته های من پیش روند ، من خواهان ترک اینجا هستم . ”

” میخواهم فوتبالم را در انگلستان دنبال کنم ، در باشگاهی که در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد ، چراکه فکر میکنم به شیوه بازی من بسیار نزدیک خواهد بود . ”

 

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir