۵ سوال در مورد تاتنهام در فصل جدید

همانطور که اطلاع دارید سه روز دیگر فصل جدید رقابت های لیگ برتر باشگاه های انگلیس آغاز خواهد شد و در اولین گام تاتنهام در ورزشگاه گودیسون پارک مهمان اورتون خواهد بود .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران سایت اسکای اسپورت در مقاله ای ۵ سوال بزرگ و مهم در مورد تاتنهام مطرح کرده است و باتوجه به نظر کارشناسان به این سوال ها پاسخ داده اند .

آیا هری کین میتواند مانند فصل قبل برای تاتنهام درخشش داشته باشد؟

این سوال بزرگترین و مهمترین سوال هواداران و حتی کارشناسان مطرح اسکای اسپورت بوده است که جواب روشنی برای آن نداشته اند.

 

عملکرد تاتنهام در نقل و انتقالات چگونه بوده است؟

مهم ترین کاری که پوچتینو و باشگاه در فصل نقل و انتقالات انجام دادند حفظ اسکلت بندی اصلی تیم بوده است زیرا این بازیکنان بعد از چند فصل بازی کردن در کنار یکدیگر به هماهنگی رسیده اند و به تیم های ملی خود نیز دعوت شده اند و میخواهند درخشش خود را برای باشگاه در فصل جدید نیز انجام دهند .

تاتنهام برای تقویت خط میانی خود ویکتور وانیاما را به خدمت گرفت تا در کنار اریک دایر در مرکز زمین حضور داشته باشند و برای تقویت خط حمله ی تیم مکلملی به نام وینسنت یانسن را خریداری کردند تا در کنار هری کین بازی کند.

 

نظر پوچتینو در مورد تیم چیست؟

“شما در چند فصل اخیر چیزهای زیادی از تاتنهام شنیده اید و بازیکنان تیم ما به خوبی در تیم جا افتاده اند و هماهنگ شده اند .

ما در حال تغییر ذهنیت بازیکنان خود هستیم و میخواهیم به یک تیم برنده و تمام کننده تبدیل شویم

 

نظر جیمی ردنپ در مورد تاتنهام؟

دله علی و هری کین قطعا در فصل جدید هم درکنار یکدیگر درخشش خواهند داشت و مهره های اصلی و تاثیر گذار تاتنهام خواهند بود.

آنها با بازیکنی مثل وینسنت یانسن که من بسیار به بازی وی علاقه دارم قرارداد امضاء کرده اند و بهترین خرید را برای بازی در کنار هری کین انجام داده اند  .

در پست دفاعی نیز آنها بهترین مدافع مرکزی لیگ برتر توبی آلدروایرلد را در اختیار دارند که پوچتینو به خوبی میداند چگونه از او استفاده کند .

 

پیش بینی شبکه اسکای اسپورت؟

طبق پیش بینی سایت اسکای اسپورت شانش قهرمانی تاتنهام یک به ده است و شانس آقای گلی هری کین نیز یک به پنج است و در ادامه ی پیش بینی اسکای اسپورت آمده است که این تیم فصل را با رتبه ی پنجم یا ششم به پایان خواهد رساند.

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir