میشل وورم:باید به جوانان تیم افتخار کرد

میشل وورم دروازه بان هلندی و ۳۲ ساله ی تاتنهام که در دیدار مقابل یوونتوس که با شکست دوبریک تاتنهام همراه بود در درون چهارچوب دروازه ایستاد و به شدت از عملکرد بازیکنان جوان تیم تمجید کرد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران میشل وورم با ۳۲ سال سن مسن ترین بازیکن تیم تاتنهام میباشد .

نکته ی قابل توجه در دیدار امروز استفاده ی پوچتینو از جوانان تیمش بود مانند مارکوس ادوارد ۱۷ ساله که اولین بازی خود برای تاتنهام را در این دیدار به نمایش گذاشت و بازیکنان دیگری مثل :کارتر ویکرز-دومینیچ-ویل میلر مدافع چپ تاتنهام-آنتو واکس -لوک آموس و همچنین شایون هریسون – اینها همه بازیکنان جوانی بودند که در این دیدار توسط پوچتینو به بازی گرفته شدند .

میشل وورم در خصوص بازیکنان جوان تیم گفت:

“باید به این بازیکنان افتخار کرد زیرا در این دیدار بسیار خوب و توانمند ظاهر شدند و نشان دادند بازیکنان آینده داری هستند.

البته طبیعی است هرکسی در چنین مسابقاتی شرکت کند سعی میکند بهترین نمایش خود را به ثمر بگذارد و برای موفقیت تیم تلاش کند .

در نیمه ی اول یوونتوس دوگل با اشتباه خط دفاعی ما به ثمر رساند ولی پوچتینو در بین دونیمه به آنها گفت اشتباهات خود را فراموش کنید و بازی واقعی و خوب خود را به نمایش بگذارید.

نمایشی که من از جوانان تیم دیدم نویدبخش آینده ی خوبی برای باشگاه است و این رقابت ها میتواند تجربه ی خوبی برای این جوانان باشد .

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir