مذاکرات به بن بست خورد !

جوان فرانسوی تیم فوتبال مارسی به سفیدهای شمال لندنی نخواهد پیوست زیرا  مذاکرات دو باشگاه بی نتیجه ماند . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران اسپرز که مدت زمان زیادی را صرف پیگیری وضعیت ان کودو و مذاکره با مارسی جهت جذب وی کرده بود حال از خرید او دست کشیده است .

گفته شده بود که جوان ۲۱ ساله تیم ملی فرانسه تست های پزشکی را با موفقیت پشت سر گذاشته و با مبلغی حدود ۱۰ میلیون پوند راهی وایت هارت لین خواهد شد . همچنین گزارشات حاکی از آن بود که انجیه به عنوان بخشی از این قرارداد و به صورت قرضی راهی مارسی خواهد شد ، با این وجود آنطور که از شواهد پیداست همه چیز منتفی است.

خبرگزاری های بسیاری از اتمام مذاکرات بین دو باشگاه خبر دادند و گفته میشود علت اصلی این اتفاق دنیل لوی است .

روزنامه Le Phoceen از تیتر << شکست مفتضحانه >>  برای این خبر استفاده کرده و به ذکر این مطلب پرداخته که دنیل لوی تصمیم خود را نسبت به خرید ان کودو تغییر ، و قیمت پشنهادی را از ۱۳ میلیون به ۵ میلیون یورو کاهش داده است .

پائول میتچل ، مدیرورزشی تاتنهام هم از سمت خود کناره گیری کرد و بنظر می رسد که در لسترسیتی به فعالیت خود ادامه خواهد داد. یکی دیگر از دلایل شکست مذاکرات را میتوان این موضوع دانست .

 

 

درباره سعید پیردهقان

2 دیدگاه

  1. اینم پرید .خسته نباشید ولی به نظرم با این وجود بازهم خریدهای خوبی داشتیم

  2. چنین حرکتی از دنیل لوی بعید بود, پوچتینو چندین بار گفته بود که به انکودو نیاز داره . آخه با ۵میلیون هم مگه میشه بازیکن خرید.کچل خسیس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir