لاملا : برای موفقیت خواهیم جنگید

اریک لاملا هافبک تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر بر این باور است که اسپرز فصل آینده هم برای کسب عنوان قهرمانی لیگ جزیره خواهد جنگید . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران بنظر میرسید شاگردان مائوریسیو پوچتینو لسترسیتی را در کورس قهرمانی شکست دهند و برای اولین بار از فصل ۱۹۶۱ جام را بالای سر ببرند اما این اتفاق رخ نداد .

لاملا سه سال پیش از رم به تاتنهام پیوست و تنها فصل گذشته بود که توانست برابر دیدگان سرمربی آرژانتینی ، قابلیت های خود را به نمایش بگذارد .

هافبک ملی پوش و آرژانتینی سفید زنبقی ها درست هنگامی که تاتنهام همه ی نگاه هارا به سمت خود جلب کرده بود تبدیل به یک بازیکن کلیدی برای تیمش شد .

تاتنهام جوانترین ترکیب لیگ جزیره را داشت . بازیکنانی نظیر دله الی ، اریک دایر ، هری کین ، لاملا و اریکسن که هنوز با دوران اوج و پختگی کامل خود فاصله دارند و با این وجود فوق العاده عمل میکنند همراه با نفراتی مانند کایل واکر ، یان فرتونگن ، توبی آلدرویرلد و در نهایت هوگو لوریس که با تجربه های تیم هستند . ترکیبی متشکل از جوانان با استعداد و با تجربه که میتوانند حریف قدرتمندی برای هر تیمی باشند .

اگر سفید های شمال لندنی بتوانند بازیکنان خود را حفظ کنند ، با اضافه شدن نفرات جدید که در پنجره نقل و انتقالات خریداری شدند و جوانانی که از آکادمی اضافه خواهند شد توانایی این را دارند که به عنوان یک مدعی پا به رقابت های فصل آینده بگذارند .

لاملا امیدوار است و احساس میکند حال و هوای خاصی در وایت هارت لین حکم فرماست.

” نخستین فصل حضورم سخت بود ، مصدومیتی طولانی مدت را پشت سر گذاشتم و این میتواند برای هر بازیکنی اتفاق بیفتد . اما به موضوع واقف بودم که فرصت به من هم خواهد رسید . ”

” به خود اعتماد داشتم و این بسیار مهم است . از کاری که میکردم مطمئن بودم ، سخت تلاش کردم و این تنها راه حل بود . ”

وی ادامه داد : سخت جنگیدم این کاری است که همه ی تیم انجام می دهند ، ما به دنبال یک چیز هستیم و آن پیروزی است .

” فکر میکنم در این مدت هم تیمی هایم کمک فراوانی به من کردند و من هم همینطور . همه چیزی که ما میخوایم ارتقای جایگاه تاتنهام هاتسپر است . ”

 

 

درباره سعید پیردهقان

3 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید
  اسمم عمران عموزاد از مازندران
  بنده ۱۶ ساله طرفدار سنگین تاتنهامم و عاشقشم .
  سالهایی بود که آرزوی یوفا رفتنشو داشتم بعدش گل پیتر کراچ به سیتی بزرگترین و بهترین خاطره زندگیمو دقیقه ۸۲ به ثبت رساند

  البته خانوادمم خسته شدن از این بابت ولی این تیم در بدترین شرایط ناامیدم نکرد
  تازه سایتو دیدم
  خوشحال شدم خیلی زیاد
  عشق است اسپرز

 2. انجیه تست پزشکی مارسی رو انجام داد
  قیمت ۷میلیون یورو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir