عکس العمل پوچتینو به پیروزی مقابل کریستال پالاس

تاتنهام دیروز در هفته‌ی دوم لیگ جزیره در مقابل کریستال پالاس قرار گرفت و توانست در دقایق پایانی بازی با تک گل ویکتور وانیاما ؛ خرید جدید تیم ، از بازی پیروز خارج شود. این پیروزی و گل دیرهنگام عکس‌العمل بزرگی از سرمربی تیم ، مائوریسیو پوچتینو به همراه داشت … تا جایی که در دقیقه‌ی ۸۴ بازی شما می‌توانستید او را در میان آسمان و زمین تماشا کنید !

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ، مائوریسیو پوچتینو عکس العمل خود را اینگونه توصیف کرد :

” من اصلا آن لحظه را به یاد ندارم که به هوا پریدم یا نه !! هرچیزی هم که بود نشان دهنده‌ی احساسات من بود”

وی افزود :

” ما در نیمه‌ی اول خیلی به گلزنی نزدیک شده بودیم ؛ نیمه دوم هم همینطور … قطعا کنترل احساسات با گلزنی در دقیقه‌ی ۸۴ برای من بسیار سخت بود.”

” تونی خیمنز ، سرمربی دروازه‌بان‌های تیم بدتر از من بود … تا جایی که از خوشحالی خودش را مصدوم کرد !! دستیارم ، خسوس پرز آرام تر بود ؛ او فقط در محوطه‌ی تمرین می‌دوید ! ”

مائوریسیو پوچتینو درباره‌ی اهمیت پیروزی اینگونه می‌گوید :

” این واقعا برای ما مهم است … یک پیروزی بزرگ ! در ابتدای فصل مهمترین نکته این است که فشار روی تیم رو دور بیاندازیم. یادم می آید که فصل پیش برای پیروزی بسیار سخت تمرین می‌کردیم و اکنون نیز باید تمرکز خود را کاملا روی هفته‌ی آینده بگذاریم. ”

وی درباره‌ی ویکتور وانیاما اینگونه می‌گوید :

” ویکتور عملکرد خوبی داشت . او می‌تواند در موقعیت سازی‌ها به راحتی گلزنی کند ، او قدرتمند است و خوشحالم که همه در تیم می‌توانند گلزنی کنند … نه فقط مهاجم. خط میانی ما نیز بسیار قدرتمند است. ”

و در آخر ، مائوریسیو درباره‌ی هواداران می‌گوید :

” هواداران ما عالی بودند . من واقعا به بازیکنانم تبریک می‌گویم … این موضوع برای بازیکنان جدیدمان ؛ وینسنت یانسن و ویکتور وانیاما خیلی پر اهمیت بود تا ببینند چه کسانی پشتیبان آنها هستند. “

درباره امین تاتنهامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir