تمدید قرارداد با اریک دایر در اولویت باشگاه

ستاره انگلیسی تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر تحت هدایت مائوریسیو پوچتینو تبدیل به مهره ی کلیدی برای سفید زنبقی ها شده و باشگاه در صدد تمدید قرارداد وی برآمده است .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران و طبق اخبار منتشر شده از Telegraph ، اسپرز پیشنهاد تمدید قرارداد برای اریک دایر هافبک کلیدی خود ارائه خواهد داد که در صورت توافق طرفین این بازیکن در وایت هارت لین ماندگار خواهد شد و اگر این خبر صحت داشته باشد نشان می دهد که باشگاه در مسیر درستی گام بر میدارد .

تصمیم مائوریسیو پوچتینو و دنیل لوی برای تمدید قرارداد طولانی مدت با اریک دایر گویای آن است که اهمیت  این بازیکن ۲۲ ساله برای تاتنهام افزایش خواهد یافت . همچنین گفته میشود قرارداد وی پنج ساله خواهد بود و به گزارش Daily star دستمزدی معادل ۷۰/۰۰۰ پوند در هفته خواهد داشت که او را به یکی از پردرآمد ترین بازیکنان باشگاه تبدیل خواهد کرد .

تاتنهام مملو از بازیکنان جوان و با استعداد است و میتوان به جرات گفت دایر مهم ترین آنهاست .

tmp_1940-GettyImages-502687814.0603196122

فاکتور های بسیاری برای کسب موفقیت فصل گذشته وجود دارد . گلهای حیاتی هری کین ، دله الی که روح تازه ای به ترکیب تاتنهام بخشید ، اضافه شدن توبی آلدرویرلد و اریک دایر که در میانه میدان هم در دفاع و هم در حمله نقش بسزایی داشت .

آمدن دایر به خط میانی یک تغییر تاکتیکی بود که باعث ایجاد توازن در تیم شد و نتیجه بسیار خوبی دربر داشت و مهم ترین تغییر تاتنهام در ۱۲ ماه گذشته بود .

بازیکن سابق اسپورتینگ که به عنوان مدافع میانی به سفیدهای شمال لندنی پیوسته بود خیلی زود توانست قابلیت های خود را در کار با توپ و همچنین در دفاع نشان دهد . پیروزی در نبرد های یک به یک ، تخریب بازیسازی حریف و تغذیه مهره های حجومی در زمان حمله و اطمینان دادن به آنها بابت دفاع باعث شد تا پوچتینو وی را یک خط جلوتر آورد .

دایر با شرایطی ایده آل راهی فرانسه شد و بسیاری از کارشناسان وی را برترین بازیکن انگلستان در یورو میدانند هرچند که تورنمنتی ناامید کننده برای سه شیر ها رقم خورد .

England v Russia - Group B: UEFA Euro 2016

پس از یورو خبر های مبنی بر علاقمندی بایرن مونیخ به او از سوی منابع نظیر Mirror منتشر شد و با در نظر گرفتن آگاهی باشگاه از این مسئه همه در فکر این بودند که اتفاقات خاصی در حال وقوع می باشد .

حال تاتنهام قصد دارد تا با تمدید قرارداد وی همه چیز را روشن نماید . از لحاظ اقتصادی و همینطور موضع باشگاه در قبثال بازیکنان با استعداد خود بهترین راه برای ماندگار کردن دایر در وایت هارت لین است .

کوین ویمر نیز قرارداد خود را تمدید کرد و این موضوع نشان میدهد نه تنها اسپرز در نقل و انتقالات موفق ظاهر شده بلکه در حفظ بازیکنان پیشین خود نیز به خوبی عمل کرده است .

 

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir