بازیکنانی که باید از تاتنهام جدا شوند

خبرگزاری ESPN FC گزارش داد که کلینتون انجیه – الکس پریچارد و نبیل بن طالب برای فصل بعد جایی در ترکیب تاتنهام ندارند و برای اردوی استرالیا نیز اسمشان از ترکیب حذف شده است .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران تاتنهام خود را برای اردوی پیش فصل در کشور استرالیا آماده میکند و قصد دارد با گروهی ۲۴ نفره راهی این رقابت ها شود .

از مدتها قبل خبر خروج الکس پریچارد – نبیل بنطالب و کلینتون انجیه از تاتنهام شنیده میشد و گویا پوچتینو رسما به باشگاه اعلام کرده نیازی به این سه بازیکن ندارد .

با احتمال حضور کوین انکودو و توافق ۱۱ میلیون پوندی میان تاتنهام و مارسی عملا انجیه جایی برای حضور در ترکیب فصل آینده نخواهد داشت .

دیگر بازیکنی که در این فهرست مشاهده میشود نبیل بن طالب هافبک الجزایری تاتنهام است که سال گذشته قراردادی به مدت ۵ سال با تاتنهام به امضاء رساند .

اما با ظهور پدیده هایی چون دله علی و اریک دایر شانسی برای بازی نبیل بنطالب در تاتنهام وجود ندارد و بهتر است وی برای پیشرفت راهی باشگاهی دیگر شود .

دوبازیکن دیگر یعنی فازیو و پریچارد هم بازگشت ناموفقی از تیم هایی که به آنها قرض داده شده بودند داشتند .

درباره آرش احمدی

1 دیدگاه

  1. به این لیست باید هیونگ مین سون هم اضافه میشد,ولی همینکه پوچتینو این بازیکنا را از لیست تاتنهام کنار گذاشت نشون از هوش بالا و تدبیر این مربیه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir