آخرین خبرها از نقل و انتقالات تاتنهام

در فاصله ی ده روز مانده به آغاز رقابت های لیگ جزیره و فصلی پرفراز و نشیب بازار نقل و انتقالات برای سفید های شمال لندنی بار دیگر به اوج حساسیت خود رسیده است. 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران  اخیرا خبر هایی مبنی بر به چشم خوردن نام تاتنهام در بین باشگاه های علاقمند به هافبک با تجربه ی تیم فوتبال مارسی یعنی لاسانا دیارا به گوش می رسد .

دیارا بندی در قرارداد خود دارد که به موجب این بند ، در صورت عدم صعود مارسی به رقابت های اروپایی این باشگاه در قبال فروش وی مبلغی دریافت نخواهد کرد و این میتواند نکته مثبتی برای تاتنهام باشد تا پازل خط میانی خود را کامل کند.

پوچتینو برای داشتن ترکیبی جوان پافشاری میکند اما واضح و مبرهن است که نداشتن تجربه در برخی از بازی های فصل گذشته برای تاتنهام گران تمام شد .

tmp_4565-2016_05_29_65917-657992272

اضافه شدن بازیکنی با تجربه و کارکشته در قلب خط میانی تاتنهام که توان حمایت و رهبری اریک دایر و دله الی را داشته باشد و در مواقع حساس به کمک تیم بیاید می تواند شرایط غیر قابل کنترلی را برای حریفان ایجاد کند .

بازیکن سابق چلسی و رئال مادرید ۲۹۹ بازی در بالاترین سطح دنیای فوتبال انجام داده و ۳۱ بار نیز برای فرانسه به میدان رفته است . همچنین فرم ایده آل دیارا در فصل گذشته نشان دهنده این است که هنوز چیزهای زیادی برای ارائه دارد .

تاتنهام برای ایجاد رقابت در بین هافبک های تیم از جمله اریک دایر و البته پر کردن جای موسی دمبله در بازی های ابتدایی فصل ویکتور وانیاما را به خدمت گرفت . علاقه پوچتینو به رایان میسون و تام کارول موضوع قابل توجهی است اما حضور بازیکنی مانند لاسانا دیارا میتواند وزنه ای سنگین برای ترکیب جوان تاتنهام می باشد .

الکس پریچارد

بازیکن سابق تیم ملی زیر ۲۱ ساله های انگلستان نیز مسیر جدیدی در زندگی ورزشی خود انتخاب کرد و راهی نوریچ سیتی شد .

tmp_4565-pritchard_730-1353887979

این هافبک ۲۳ ساله در آکادمی تاتنهام رشد کرد و پس از طی چندین فصل بصورت قرضی به تاتنهام بازگشت اما نتوانست سرمربی آرژانتینی خود را متقاعد کند تا در اسپرز ماندگار شود .

پریچارد در فصل ۲۰۱۲/۱۳ در پتربورگ یونایتد و در فصل ۲۰۱۳/۱۴ در سویندن توپ زد و سال بعد دوران موفقی را در برینت فورد گذراند و حالا با نوریچ سیتی قراردادی ۴ ساله بست تا مسیر جدیدی در فوتبال حرفه ای خود تجربه کند.

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir