کوین ویمر: بازی کردن برای چنین باشگاهی باعث افتخار است

قرارداد کوین ویمر, مدافع اتریشی ساعاتی قبل تا سال ۲۰۲۱ تمدید شد. بعد از فصلی خوب برای کوین در سال ۱۶-۲۰۱۵, این بازیکن تصمیم گرفت قراردادش را تمدید کند.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران کوین ویمر, مدافع ملی پوش اتریشی بعد از مصدومیت دو ماه و پانزده روزه ی یان فرتونگن توانست فرصت بازی در لیگ برتر پیدا کند و با درخشش وی, در مجموع ۲۱ مسابقه توانست به تیم ملی خود برای رقابت های یورو دعوت شود.

بعد از برگشت وی از مسابقات یورو و بازگشت به تمرینات پیش فصل در مصاحبه با سایت باشگاه اعلام کرد عاشق زندگی خود در تاتنهام و لندن است و از همه ی کسانی که او را حمایت میکنند مچکر است.

کوین بعد از تمدید قرارداد با سایت باشگاه مصاحبه ای انجام داد و گفت:

“من از اینکه دوباره قراردادم را تمدید کردم و پنج سال بیشتر در اینجا می مانم خیلی خوشحالم. این افتخار بزرگی برای من است و از این بابت خوشحالم. مثل این می ماند رویایی به حقیقت تبدیل شده”

“من بعد از تمدید قراردادم به پدر و مادرم خبر دادم و آن ها هم از این بابت خیلی خوشحال شدند چون آن ها می دانند ما در اینجا به سختی کار میکنیم. ما هر روز در اینجا تمرین می کنیم و فصل طولانی رو در پیش داریم وبابت این موضوع خیلی به من افتخار می کنند”

“همه ی مردم معتقد هستند ما طرز فکر خوبی در اینجا داریم. ما در اینجا مانند خانواده بزرگی هستیم. من وقتی فصل قبل به اینجا امدم استقبال خوبی از من شد بنابراین بازی کردن برای اینجا افتخار بزرگی برای من است”

july19_730

“سال اول در اینجا برای من بسیار خوب بود. من چیزهای زیادی از ساله اولم در اینجا یاد گرفتم. در اوایل برای من کمی سخت بود چون لندن شهر بزرگی است و برای زندگی در اینجا باید خیلی چیزها را بدانی اما بعد از دو یا سه ماه همه چیز آسان مى شود.”
“من وقتی به لندن امدم و برای اولین بار در تمرینات حاظر شدم کمی استرس داشتم. تاتنهام باشگاه بزرگی با بازیکنایه بزرگیه و خب البته کسی را نمی شناختم ولی تاتنهام در همان اوایل جو دوستانه اى داشت”

“صادقانه بگویم لندن یکی از بهترین شهر ها برای زندگی هستش و همه چی در این باشگاه عالیه. یکی از دلایلی که من می خوام در اینجا بمانم همینه که احساسی خوبی به من میده و همه چی عالیه”

با تشکر از سینا دانشگر بابت همکاری در ترجمه

درباره محمدرضا محمدی

یه پسره عاشق تاتنهام و عاشق لندن

2 دیدگاه

  1. خدایی چیزی از فرتونگن کم نداره و باید تو ترکیب اصلی باشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir