تکلیف سون پس از جذب دو بازیکن

به گزارش سایت football insider بعد از جذب دو بازیکن در فصل نقل و انتقالات جایگاهی در ترکیب تاتنهام برای ستاره ۲۲ میلیون پوند کره ای باقی نمی ماند.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران فوروارد کره ای تاتنهام, سون هیونگ مین به گفته ی خودش از رقابت های پیش رو در فصل اینده ترسی ندارد اما این را در نظر گرفته است که باید خود را برای قرارگیری در ترکیب اصلی مهارت های خود را ارتقا بخشد.

باشگاه شمال لندنی تا به اینجا دو بازیکن به نام ویکتور وانیاما و وینسنت یانسن را جذب کرده و اینطور که در جریان است خواهان بخدمت گیری وینگر تیم مارسی فرانسه, ان کودو می باشد.به هرحال سون که تابستان قبل با مبلغ ۲۲ میلیون پوند از بایر لورکوزن به تاتنهام امد باید بر سر جایگاه خود در ترکیب اصلی تاتنهام رقابت کند.

این فوروارد کره ای در ۴۰ مسابقه ای که در فصل قبل به میدان امده تنها ۸ گل به ثمر رسانده که انتظار بیشتری از وی می شد.

سون در مصاحبه ای که با سایت اکسپرس داشته عنوان کرده است:

“همیشه بازیکنانی وجود دارند که برای بدست اوردن جایگاهشون باید مبارزه کنند و اصلا مهم نیست شما برای چه تیمی بازی می کنید.

“هیچ دلیلی نداره من بعد از افت خودم رو پشت رقابت های مهم قایم کنم. برای بردن این رقابت, من باید خودم رو بهتر کنم”

سون یکی از سه بازیکن بالای ۲۳ سال است که برای ترکیب ۱۸ نفره ی کره برای رقابت های المپیک دعوت شده است. سون در مجموع ۴۶ بازی برای تیم ملی کره ی جنوبی انجام داده و ۱۶ گل به ثمر رسانده است.

رقابت های المپیک امسال در برزیل از تاریخ ۲۰ اگوست شروع خواهد شد و با توجه به این, سون چند بازی ابتدایی لیگ برتر جزیره را از دست خواهد داد.

درباره محمدرضا محمدی

یه پسره عاشق تاتنهام و عاشق لندن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir