یانسن:میخواهم به تاتنهام ملحق شوم

ویسنت یانسن یکی از هدف های باشگاه تاتنهام در نقل و انتقالات با ناراحتی از مسئولین آلکمار در رد کردن پیشنهاد تیم تاتنهام اعلام کرد دوست دارد برای تیم تاتنهام بازی کند و از رفتار مسئولان آلکمار به شدت دلخور است .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران از مدت ها قبل بحث حضور ویسنت یانسن آقای گل لیگ هلند در تاتنهام به گوش میرسید و این بازیکن تا آستانه ی حضور در تاتنهام هم پیش رفت ولی مسئولین آلکمار در آخرین لحظه بهانه تراشی کردند و اجازه ندادند این انتقال به سرانجام برسد .

حتی یانسن به لندن نیز سفر کرد و از امکانات و زمین تمرینی باشگاه دیدن کرد و با پوچتینو هم صحبت کرد و پوچتینو برنامه ی مختلف تیم را برای وی شرح داد ولی مسئولین آلکمار قیمت یانسن را از ۱۱ میلیون به ۱۷ میلیون پوند افزایش دادند.

باشگاه ولفسبورگ آلمان نیز مایل به جذب یانسن هلندی میباشد .

ویسنت یانسن طی مصاحبه ای با نارضایتی از مسئولین آلکمار خواست تا مسئولین این باشگاه همکاری های لازم برای انتقال وی به تاتنهام را انجام دهند.

وی طی این مصاحبه گفت:

واقعا از رفتار مسئولین آلکمار ناراحت و ناامید شدم زیرا رفتاری نادرست داشتند من با آگاهی کامل از پیشنهاد های دیگر خودم باشگاه تاتنهام را برای ادامه ی فعالیت خودم انتخاب کردم و مسئولین آلکمار به خوبی از این انتخاب من آگاه بودند و دلیل این کارهای بی معنی آنهارا نمیدانم .

از آنها میخواهم به پیشرفت فوتبال من کمک کنند و مقدمات عقد قرارداد من با تاتنهام و انتقالم به این باشگاه لندنی را انجام دهند.

درباره آرش احمدی

2 دیدگاه

  1. دنیل لوی عجله کن دیگه . خودشم دوست داره بیاد تاتنهام دیگه

  2. اگه بیاد فوق العاده میشه…واقعا بازیکن خوبیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir