پیشنهاد جدید تاتنهام برای جذب یانسن

شاید پیچیده ترین انتقال این فصل فوتبال اروپا مربوط به جذب وینست یانسن ستاره ی۲۲ ساله ی هلندی باشد که باشگاه تاتنهام از قابلیت های بالای این بازیکن به خوبی آگاه است و قصد ندارد قید این بازیکن را بزند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران پیشنهاد ۱۷ میلیون پوندی تاتنهام هم مورد قبول آلکمار قرار نگرفت و رسانه های مختلف خبری ادعا کردند تاتنهام قصد دارد با پیشنهاد تازه ی خود به ارزش ۲۰ میلیون پوند به سراغ جذب این مهاجم گلزن برود .

پیشنهاد اولیه ی تاتنهام ۱۵ میلیون پوند بود و سپس ۱۷ میلیون پوند ولی هردو پیشنهاد رد شده است .

طبق گزارش تگراف مائوریتسیو پوچتینو به هیچ وجه نمیخواهد یانسن را از دست بدهد و با توجه به این که منچستریونایتد نیز به دنبال جذب این بازیکن است باشگاه تاتنهام همه ی تلاش خود را میکند تا موفق شود و این بازیکن راهی تیم دیگری نشود .

آمارهای یانسن نشان میدهد کی وی ارزش این همه تلاش را دارد وقتی به آمار گلزنی های او نگاه میکنیم و آمار خیره کننده ی ۰.۹۸ گل در هر ۹۰ دقیقه و ۳ گل ملی در ۵ بازی نشان میدهد پوچتینو حق دارد که میخواهد هرطور شده وی را راهی وایت هارت لین کند .

درباره آرش احمدی

2 دیدگاه

  1. اگه پیشنهاد جدید واقعیت داشته باشه به احتمال زیاد قبول میکنن.به نظرم چون یانسن پیشنهاد ۲۰میلیونی داشته مدیرای اَلکمار نمیخواستن با قیمت کمتری این بازیکن رو بفروشن,البته بعد از توافق با تاتنهام روی رقم ۱۵میلیون این حرکت مدیرای اَلکمار غیرحرفه ای بودش.بعضی از باشگاهها تخصص دارن قیمت بازیکنا رو با پیشنهادهای غیرعاقلانه بالا ببرن و این جای تاسف داره.

  2. بیست میلیون ارزش داره .باید بیاد تاتنهام خیلی خیلی بهش نیاز داریم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir