پوچتینو : وانیاما بسیار با انگیزه نشان داده

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر تاکید کرد که باشگاه هر آنچه که ویکتور وانیاما برای تبدیل شدن به یک بازیکن تراز اول نیاز داشته باشد ، فراهم خواهد کرد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ویکتور وانیاما با انتقالی به ارزش ۱۱ میلیون پوند از ساوتهمپتون به تاتنهام پیوست .

کاپیتان تیم ملی کنیا به دنبال سرمربی سابقش به وایت هارت لین آمد و پوچتینو می گوید باشگاه و بازیکن هر دو از این انتقال خشنود هستند .

” ویکتور در رابطه با چالشی که با آن رو به رو شده بسیار خوش حال ، هیجان زده و با انگیزه نشان داده است .”

وی افزود : ما هم خشنود هستیم ، چراکه بازیکنی در اختیار داریم که نقش پراهمیتی دارد و همواره به دنبال بهترین ها است . بهترین شرایط را برای او فراهم خواهیم کرد تا در ابتدای فصل کاملا هماهنگ شده باشد .

tmp_26934-5763261518442463

وانیاما فصل گذشته و در خط میانی ترکیب رونالد کومان درخشید و تاثیر گذار ظاهر شد. در ۶۸ درصد از نبرد ها پیروز بود و میانگین دقت پاس ۸۲ درصدی از خود بر جای گذاشت.

ستاره سابق سلتیک روند رو به رشد خود را طی کرده و حالا به تاتنهام پیوسته . همچنین اولین خرید سفید زنبقی ها در فصل نقل و انتقالات لقب گرفته و آن گونه که در حساب تویتر خود عنوان کرده ، در حال لذت بردن از تمرینات در اسپرز می باشد .

 

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir