پوچتینو : لوریس یکی از برترین ها است

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال تاتنهام هوگو لوریس را یکی از سه دروازه بان برتر جهان می داند و میگوید این بازیکن فرانسوی پل ارتباطی بین بازیکنان و کادر فنی است .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران  لوریس ۲۹ ساله ، پس از پیوستن پوچتینو به تاتنهام قراردادی پنج ساله با سفید های شمال لندنی امضا کرد و تابستان گذشته از سوی سرمربی تیم به عنوان کاپیتان سفید زنبقی ها برگزیده شد .

لوریس فرانسوی پس از ورم دومین بازیکن با تجربه ترکیب پوچتینو محسوب می شود و سرمربی آرژانتینی بر این باور است که در پست خود در میان برترین ها قرار دارد و او را پل ارتباطی بین بازیکنان و کادر فنی دانست .

” او در اوج دوران فوتبالی خود قرار دارد ، یکی از سه دروازه بان برتر دنیا است . ”

مدافع سابق بوردو و پاریس سنت ژرمن در مصاحبه ای با روزنامه L ‘ Equipe فرانسه گفت : فقط میتوانم نقاط مثبت او را بیان کنم ، هر روز با شور و اشتیاقی یکسان برای پیشرفت در تمرین حضور دارد .

وی ادامه داد : هوگو باعث درخشش هم تیمی هایش میشود و از نظر روحی یکی از بهترین بازیکنانی است که تا به حال با او کار کردم .

پوچتینو هم اکنون در حال گذراندن تعطیلات خود در باهاما است و به گفته خودش در صورت رویارویی انگلستان و فرانسه به اروپا باز خواهد گشت .

” اگر انگلستان و فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند، امیدوارم در استاد دو فرانس باشم . ”

 

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir