وانیاما آماده ی آغاز فصلی جدید با تاتنهام

ویکتور وانیاما پس از بازگشت نزد پوچتینو، خوش بینی زیادی را به همراه خود آورده است.
به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران، این هافبک میانی سرسخت، اکنون پا در زمینی مناسب تر در طول دوران فوتبال خود گذاشته است. او اولین بازیکن کنیایی است که در چمپیونز لیگ به همراه سلتیک در سالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ گلزنی کرده و متعاقبا اولین مرد از کشورش شده که این بخت و اقبال را داشته تا در ماه ژولای سال ۲۰۱۳ توسط پوچتینو به ساوتهمپتون آورده شود.
وحال، جابجایی این بازیکن به تاتنهام او را به این باور رسانده است که این جابجایی می تواند به او بهتر کمک کند تا به هدف خود برسد :
“اینجا بودن حس واقعا خوبی دارد و من بسیار خوشحالم که این شانس را پیدا کرده ام. این قدمی بزرگ برای من است و فکر می کنم که با اینجا بودنم ، می توانم به چیزهای بزرگتری دست بیابم.
شما می توانید اینجا استعدادهای زیادی را ببینید و همچنین مربی تیم را… من فکر می کنم که تاتنهام قدم بزرگی برداشته ، از زمانی که مربی به این تیم آمده آنها همیشه در حال رشد بوده اند . من فکر می کنم که تیم درحال بهتر شدن است و خوشبختانه چیزهای خوبی پیشرو هستند.
این برای من بسیار آسان بود که به اینجا بیایم زیرا می دانم که مربی شان چگونه است. می دانم که او دوست دارد که سخت کار کند و بازیکنانش پیشرفت کنند. بنظرم این موقعیت بسیار خوبی برای من بود که به اینجا بیایم و قطعا می توانم اینجا پیشرفت کنم.
زمانی که شما سخت کوشش کنید هیچ چیزی غیرممکن نخواهد بود. قهرمانی در لیگ برتر رویای من را به واقعیت می رساند. این هدف من است ؛ قهرمانی در لیگ و یا بردن هر جام دیگری با تیم.”
اشتیاق ویکتور پس از آمدن به شمال لندن بی حد و اندازه شده، نه تنها بخاطر لذت از چالش های داخلی پیش رو ، بلکه بخاطر بازگشت به چمپیونز لیگ…
در واقع مرد اهل نایروبی که دارای یک خانواده ی بزرگ ورزشی است ، در مقابل بارسلونا ، هنگام حضور در سلتیک در نوامبر سال ۲۰۱۲ گلزنی کرد و از طرفی دیگر می توانستید برادر بزرگترش ، مک دونالد مریگا ، را ببینید که همراه اینترمیلان در سال ۲۰۱۰ قهرمان این تورنومنت شد.
“چمپیونز لیگ یک رقابت بزرگ است ، رقابتی که هر بازیکنی آرزوی بازی در آن را دارد. کل آن درباره ی رویارویی تیم های بزرگ اروپاییست که شبی بزرگ را رقم می زنند.
تماشای قهرمانی برادرم در چمپیونز لیگ فوق العاده بود ، اون همیشه در سر من بود و من نیز می خواهم چیزی را که او بدست آورده را بدست آورم.
اینجا در تاتنهام بازی مقابل تیم هایی مثل بارسلونا و رءال مادرید موجب بهتر شدن ما می شود، و اگر بتوانید شانه به شانه ی بازیکنان برتر جهان رقابت کنید ، قطعا هیچ چیز ناممکن نخواهد بود. من فکر می کنم که می توانیم برای طرفداران و بازیکنان شبی بزرگ رقم بزنیم و خوشبختانه ما می توانیم در این رقابت جلو برویم.”
ویکتور از طرفی آماده است تا روندی خوب را در لیگ برتر انگلیس که در ماه آگوست آغاز می شود، به همراه تاتنهام داشته باشد.
“من چند بار در لین بازی کردم و فهمیدم که محلی است که در آن تیم حریف به سختی بازی می کند. حال تبدیل شدن به یک ستاره در تاتنهام ، هنگام راه رفتن در تونل ورزشگاه و دیدن طرفداران درحال تشویق واقعا عالیست ! و من حس خوبی نسبت به آن دارم. شما از بیرون از باشگاه می توانید طرفداران تیم را ببینید که چگونه یکی از پایه های تیم را تشکیل داده اند، همین موضوع یکی از دلایلی است که من را به سمت این تیم کشانده است.”

درباره امین تاتنهامی

3 دیدگاه

  1. ایشالا میدرخشه . قدرت بدنیش بالاس

  2. امیدوارم خرید بعدی یانسن باشه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir