هوگو لوریس در آستانه ی تاریخ سازی

هوگو لوریس و هم تیمی هایش در تیم ملی فرانسه امشب در کشور خودشون میزبان تیم ملی پرتغال خواهند بود و میتوانند از فرصت طلایی میزبانی برای کسب عنوان قهرمانی استفاده کنند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران کاپیتان و گلر ۲۹ ساله تاتنهام هاتسپر درصورتی که به عنوان قهرمانی درست پیدا کند به عنوان اولین بازیکنی تبدیل خواهد شد که در دو فینال یک تورنمنت مهم شرکت کرده و عنوان قهرمانی را کسب کرده است .

هوگو لوریس با نگاهی به آینده ی فوتبال حرفه ای خود گفت:

“امشب فرصت بزرگی در اختیار من و هم تیمی هایم قرار دارد و میتوانیم با یکدیگر برگی از تاریخ فوتبال فرانسه را بنویسیم و این فرصت برای هربازیکنی کمتر پیش می آید پس باید از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنیم تا بعدا افسوس از دست دادن آن را نخوریم .

عمکلرد درخشان و بی عیب هوگو لوریس در دیدار مقابل آلمان نیازی به توضیح ندارد جایی که درخشش این سنگربان باعث شد تا فرانسه امشب در دیدار نهایی حضور داشته باشد .

وی در مورد خوشحالی تیمش از حضور در فینال گفت:

“این طبیعی است که برای حضور در فینال خوشحال باشیم ولی امشب با حریفی بسیار بزرگ به نام پرتغال روبرو خواهیم شد و باید تماس تمرکز خود را روی دیدار امشب قرار دهیم و طوری بازی کنیم که پس از پایان بازی افسوس چیزی را نخوریم و ۱۰۰ درصد توان خود را در دیدار امشب به کار ببریم .

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir