مصاحبه ی پوچتینو در خصوص وینسنت یانسن

مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر وینسنت یانسن را شایسته پوشیدن پیراهن تاتنهام دانست و وی را مناسب ترین گزینه برای ترکیب تیمش خواند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران روز گذشته بود که خبر نهایی شدن انتقال وینسنت یانسن با قراردادی ۴ ساله و به ارزش ۱۸.۶ میلیون پوند از آلکمار رسمی شد و این بازیکن به سفیدهای شمال لندن پیوست.

یانسن فصل گذشته و در رقابت های اردیویسه ۲۷ بار دروازه ی حریفان را باز کرد و لقب آقای گل لیگ هلند را از آن خود نمود . لازم به ذکر است که این مهاجم هلندی موفق شد تا تنها در نیم فصل دوم ۲۰ گل به ثمر برساند .

نمایش  فوق العاده ی او باعث شد تا در ماه مارس به تیم ملی هلند نیز دعوت شود . وی اولین گل ملی خود را در ورزشگاه ومبلی لندن و مقابل هم تیمی های آینده خود یعنی دنی رز ، کایل واکر ، اریک دایر ، دله الی و هری کین وارد دروازه انگلستان کرد .

یانسن همچنین موفق به دریافت جایزه یوهان کرایف که به استعداد برتر سال فوتبال هلند تعلق میگیرد شد .

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال تاتنهام در مصاحبه ای با وبسایت رسمی باشگاه و در خصوص وینسنت یانسن گفت : او هنوز جوان است و پتانسیل بالایی برای پیشرفت و ترقی دارد .

tmp_8906-5794091354139469

” کیفیتی بالایی از خود در محوطه جریمه به نمایش میگذارد و از آن دست مهاجمانی است که میل به جنگیدن و تلاش برای تیم خود دارند . ”

همچنین  ادامه داد : بسیار خرسند و هیجان زده ایم که به ما پیوسته ، شخصیت او برای تیم فوق العاده است و ما همیشه به این موضوع توجه میکنیم . بطور کلی بازیکنی است که مناسب ترکیب می باشد .

” هیجان زده ایم ، نخستین روزهای تمرینات پیش فصل را پشت سر میگذاریم و زمان کافی خواهد داشت تا هر چه بیشتر با تیم هماهنگ شود . بهترین ها را برایش آرزومندیم . ”

 

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir