مدیر آلکمار انتقال یانسن به تاتنهام را رد کرد

مارک هوبرتس مدیر ورزشی باشگاه آلکمار نزدیک بودن وینسنت یانسن بازیکن این تیم به تاتنهام را رد کرد و این شایعات را مزخرف دانست .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران باشگاه تاتنهام در تلاش است با ۱۵ میلیون پوند وینسنت یانسن ستاره ی جوان و ۲۲ ساله ی آلکمار را به خدمت بگیرد و این انتقال تقریبا نهایی شده بود و حتی یانسن به لندن سفر کرد تا از زمین و تجهیزات باشگاه تاتنهام دیدن کند ولی صحبت های مدیر ورزشی آلکمار کلاف این انتقال را پیچیده تر از پیش کرده است .

حتی خبرگزاری های کشور انگلیس خبر داده بودند که این انتقال طی این هفته انجام و عملی خواهد شد.

ولی روز چهارشنبه مارک هوبرتس مدیر ورزشی آلکمار در گفت و گو با روزنامه ی Noordhollands Dagblad این خبرها را گمانه زنی و مزخرفات دانست .

وی در ادامه گفت:ما از سوی باشگاه تاتنهام یک پیشنهاد برای جذب یانسن دریافت کردیم که مورد پسند ما نبود و آن را قبول نکردیم و این به این معنی نیست که پیشنهاد اول مورد قبول ما واقع شود .

بیش از این یانسن بارها و بارها از علاقه و رویای خود برای بازی با لباس تاتنهام سخن گفته بود ولی صحبت های هوبرتس این انتقال را بسیار پیچیده تر میکند .

درباره آرش احمدی

3 دیدگاه

  1. اینا چرا اینجوری میکنند؟؟؟
    طرف وایساده بعد از چند روز مصاحبه کرده معلومه تو یه سری بندها به توافق نرسیدند و میخوان اینجوری بازار گرمی کنند.
    اینا دیکه کین .

  2. من قبلا هم گفته بودم باید بریم دنبال یه مهاجم دیگه,از اول هم مشخص بود مدیرای اَلکمار میخوان قیمت یانسن رو بالا ببرن و با پیشنهاد ۱۵میلیونی تاتنهام موافقت نمیکنن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir