سفید های شمال لندن به دنبال ماریو گوتزه

رسانه های معتبر اروپایی از جمله بیلد و وبسایت گل از تلاش تاتنهام برای به خدمت گرفتن ماریو گوتزه خبر دادند تا شاید پس از ویکتور وانیاما و وینسنت یانسن سومین خرید باشگاه لقب گیرد . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران پس از جذب ویکتور وانیاما و وینسنت یانسن که احتمالا در روزهای آینده تست های پزشکی خود را پشت سر خواهد گذاشت ، سران باشگاه شمال لندنی در اندیشه جذب ماریو گوتزه هستند . اما سوال اینجاست آیا گوتزه پس از سه فصل حضور در بایرن مونیخ آماده ی ترک غول های آلمانی می باشد یا خیر !؟

طی روزهای گذشته دورتمند و لیورپول تماس هایی با این بازیکن ۲۴ ساله داشته اند ، حال باید تاتنهام را هم به این تیم ها اضافه کرد .

گزارشات حاکی از آن است که روزهای اخیر مذاکراتی از سوی باشگاه با مدیر برنامه های این بازیکن انجام شده و گمانه زنی ها حول محور این موضوع است که در صورت ترک بایرن مقصد بعدی وی کدام تیم خواهد بود ! دورتمند یا تاتنهام ؟!

اگر باشگاهی انگلیسی مقصد بعدی این هافبک ۲۴ ساله باشد علی رغم رابطه خوب با یورگن کلوپ ، تاتنهام گزینه محتمل تری خواهد بود . زیرا سفید زنبقی ها هم اکنون در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حضور دارند و این مسئله میتواند تاثیرگذار باشد .

چندی پیش گوتزه از ماندن و تلاش برای پیدا کردن نقشی کلیدی در بایرن تحت هدایت کارلو آنجلوتی خبر داد . حال باید دید سرنوشت فوتبالی او چگونه رقم خواهد خورد !

 

 

درباره سعید پیردهقان

2 دیدگاه

  1. احتمالا بایرن رو ترک میکنه و به تیم سابقشمیره.

  2. تیم سابقش یعنی دورتمند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir