ستاره بوندسلیگا هدف بعدی تاتنهام

به نقل از دیلی میل یونس مالی ستاره تیم فوتبال ماینز فصل گذشته به عنوان مهمان در وایت هارت لین حضور پیدا کرد و همین مسئله باعث شده تا گمانه زنی رسانه ها حول محور این بازیکن ترک شکل گیرد . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران گزارشات حاکی از آن است که مائوریسیو پوچتینو سرمربی این تیم یکی از مربیانی می باشد که بارها به ستایش این بازیکن ترک تبار پرداخته و لب به تحسین وی گشوده است .

اگر هدف اصلی تاتنهام یعنی واینالدوم همچنان دور از دسترس باشد ، شرایط پیوستن یونس مالی به اسپرز فراهم خواهد شد.

گفته میشود رقم درخواستی نیوکاستل برای ستاره ی هلندی خود ۲۵ میلیون پوند می باشد و این در حالی است که این تیم فصل گذشته ۱۴.۵ میلیون پوند برای جذب وی پرداخت کرد.

جورجینیو واینالدوم خواهان ترک نیوکاستل میباشد ، چرا که این تیم به چمپیون شیپ سقوط کرده و همین دلیل کافی است تا این بازیکن در نقل و انتقالات تابستانی به تیم دیگری منتقل شود . پرداخت  ۲۵ میلیون پوند از سوی تاتنهام و دنیل لوی غیر محتمل بنظر میرسد آن هم در شرایطی که جذب یونس مالی از نظر اقتصادی منطقی تر خواهد بود .

ستاره ۲۴ ساله تیم فوتبال ماینز فصل گذشته با ۱۱ گل و ۴ پاس گل در میان ستاره های بوندسلیگا قرار گرفت . سرعت و قدرت دریبل زنی بالا همان چیزی است که پوچتینو به دنبال آن است .

باید دید کدام یک از این دو بازیکن فصل آینده در تاتنهام توپ خواهد زد !!

 

 

درباره سعید پیردهقان

1 دیدگاه

  1. به نظرم اگه بخوایم بین یونس مالی و واینالدوم یکی رو بخریم ,یونس مالی میتونه انتخاب بهتری باشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir